Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Infernal - poradnik do gry

Infernal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Aury w Infernal poradnik Infernal

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2019

W trakcie zabawy Ryan wielokrotnie będzie musiał korzystać z umiejętności specjalnych (opisanych w następnym rozdziale), które pochłaniają różne ilości energii magicznej. Mana regeneruje się automatycznie, ale tylko w sprzyjającej okoliczności. Jest nią piekielna aura.

Na otwartej przestrzeni dominuje aura neutralna (półprzeźroczysty znak Yin-Yang). - Poradnik do gry - Aury w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Na otwartej przestrzeni dominuje aura neutralna (półprzeźroczysty znak Yin-Yang).

Informacje o aktualnej aurze otrzymujemy na bieżąco, spoglądając na znak Yin-Yang, który zlokalizowany jest w dolnej części ekranu. Rozróżniamy trzy rodzaje aury:

  • Neutralna - z tą aurą będziemy mieć do czynienia najczęściej. Nie powoduje ona ubytku energii magicznej, ale też i nie wpływa na jej regenerację. Symbolizowana jest przez półprzeźroczysty znak Yin-Yang.
  • Anielska - generowana przez sztuczne źródła światła (wyjście na otwartą przestrzeń w niczym nie grozi Ryanowi), a także obiekty sakralne. W tym trybie poziom many spada do zera w zastraszającym tempie. Symbolizowana przez biały znak Yin-Yang.
  • Piekielna - domeną szatańskich pomiotów jest mrok i właśnie tutaj Ryan czuje się najlepiej. Zmiana aury na diabelską powoduje powolną regenerację energii magicznej. Symbolizowana jest przez czerwony znak Yin-Yang.