Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Infernal - poradnik do gry

Infernal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal poradnik Infernal

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2019

Zabij wartownika patrolującego najbliższą okolicę (#77). Po przeszukaniu ciała zdobędziesz nową broń - karabin. Szybko pozbądź się żołnierzy stojących na metalowej platformie i skręć w prawo, gdzie zlokalizowana jest bramka (#78), pozwalająca dostać się na teren rafinerii.

1 - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Zrobi się bardzo gorąco - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Zrobi się bardzo gorąco. Z budynku wypadną uzbrojeni po zęby żołnierze, a jeden z nich ulokuje się przy stacjonarnym karabinie maszynowym (#79). Schowaj się za którymkolwiek z kontenerów i wykorzystując zasłonę, załatw przeciwników wbiegających na plac. Na końcu pozbądź się wroga obsługującego działko, pamiętając, ze należy to zrobić, wykorzystując piekielny atak.

2 - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Pędź do drzwi (#80) i w nowoodkrytym pomieszczeniu skorzystaj z klatki schodowej - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Pędź do drzwi (#80) i w nowoodkrytym pomieszczeniu skorzystaj z klatki schodowej. Zanim skierujesz się w stronę stacjonarnego karabinu, skręć w prawo i przejdź po metalowej platformie. W niewielkiej sali na końcu trasy znajdziesz dwa pistolety, ukryte w niebieskiej szafce (#81).

3 - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Wróć się do stanowiska karabinu maszynowego i otwórz drzwi (#82) - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Wróć się do stanowiska karabinu maszynowego i otwórz drzwi (#82). Zejdź na dół, zabijając wszystkich żołnierzy, jakich napotkasz na swojej drodze. Ponownie znajdziesz się na świeżym powietrzu. Jeden z wrogów odkręci zawór uwalniający parę (#83). Skieruj się do jego siedziby (#84), zabij delikwenta, a następnie pozbądź się kłopotu zakręcając kurek (#85). Wykorzystaj aurę do zregenerowania energii magicznej i wróć się do miejsca, gdzie jeszcze przed chwilą buchała para.

4 - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
5 - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
6 - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Bramka jest zamknięta, a terminal usuwający zabezpieczenie jest pozornie niedostępny - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Bramka jest zamknięta, a terminal usuwający zabezpieczenie jest pozornie niedostępny. Teleportuj się w pobliże monitora (#86) i szybko, zanim powrócisz do postaci Ryana, użyj terminalu (#87). Biegnij na górę i ruszaj przed siebie jedyną dostępną drogą. Po dotarciu do dużej, pustej hali, będziesz świadkiem kolejnego przerywnika filmowego.

7 - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Sytuacja zaczyna się komplikować - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Sytuacja zaczyna się komplikować. Elena Zubrov wyśle do walki z Tobą żołnierzy dysponujących plecakami odrzutowymi (#88). Załatw ich, a następnie ukryj się w hali. Poczekaj, aż zwabieni walką żołnierze wbiegną do środka, po czym zabij jednego po drugim. Pozbądź się wroga okupującego stacjonarny karabin maszynowy (zlokalizowany na metalowej platformie) i wyjdź na zewnątrz.

Po przejściu na drugą stronę placu, wrogowie wysadzą ścianę (#89), po czym ruszą do ataku. Wycofaj się do hali i stamtąd bez większych problemów załatw agresorów. Gdy już tylko Ty pozostaniesz na placu boju, odnów energię życiową i uzupełnij amunicję, wykorzystując leżące wokół ciała.

8 - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Zlokalizuj klatkę schodową zaprezentowaną na obrazku #90 i skorzystaj z niej - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Zlokalizuj klatkę schodową zaprezentowaną na obrazku #90 i skorzystaj z niej. U góry zauważysz drzwi prowadzące do pomieszczenia ochrony. Użyj ich, a w środku uaktywnij terminal (#91). Wyjdź na zewnątrz i uruchom stacjonarny karabin maszynowy (#92). Zabij wszystkich żołnierzy, jacy pojawią się na placu - uważaj zwłaszcza na przeciwników wyposażonych w wyrzutnie rakiet, którzy będą biegać po metalowej platformie, znajdującej się przed Tobą.

9 - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
10 - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
11 - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Zejdź na dół i skorzystaj z kolejnej klatki schodowej (#93) - Grey Rock Refinery (1) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Zejdź na dół i skorzystaj z kolejnej klatki schodowej (#93). Idź przed siebie, zabijając nadbiegających wrogów. Po krótkiej wędrówce znajdziesz drzwi do budynku (#94), które odblokowałeś wcześniej za pośrednictwem terminalu. W małym pomieszczeniu zlokalizowane są następne wrota, które znów wyprowadzą Cię na świeże powietrze.