Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Infernal - poradnik do gry

Infernal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal poradnik Infernal

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2019

Rozwal napotkany mur (#167) i pozbądź się wszystkich przeciwników w najbliższej okolicy (uważaj zwłaszcza na snajperów). Rozbij piekielnym atakiem ostatnią już zaporę (#168) i ruszaj przed siebie. Zatrzymaj się dopiero, gdy program uruchomi przerywnik filmowy.

1 - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
2 - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
3 - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Szybko pozbądź się żołnierzy ostrzeliwujących Cię z budynku (#169) - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Szybko pozbądź się żołnierzy ostrzeliwujących Cię z budynku (#169). Doskonale nada się do tego karabin snajperski Wiesz już, że teren przed Tobą jest zaminowany, dlatego porzuć myśl o ruszaniu się naprzód bez odpowiedniego przygotowania. Do wykrycia ładunków posłużą Ci piekielne gogle (#170). Z racji tego, że min nie można zniszczyć, będziesz musiał odnaleźć bezpieczną ścieżkę, prowadzącą do budynku (#171). Po wejściu do środka biegnij przed siebie. Kilkadziesiąt sekund później odnajdziesz drzwi (#172), które pozwolą Ci dostać się do huty.

4 - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Skręć w lewo i ruszaj przed siebie jedyną dostępną drogą - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Skręć w lewo i ruszaj przed siebie jedyną dostępną drogą. Na dole zostaniesz zaatakowany przez nowego przeciwnika - żołnierza uzbrojonego w miotacz ognia (nie omieszkaj wchłonąć jego duszy, zyskując przy okazji niedostępną wcześniej broń). Wejdź po schodach (#173), aby ominąć zamkniętą bramę, a następnie zejdź w dół.

5 - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Rozwal wrogów i skorzystaj z klatki schodowej (#174), zlokalizowanej z prawej strony hali - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Rozwal wrogów i skorzystaj z klatki schodowej (#174), zlokalizowanej z prawej strony hali. Idź cały czas przed siebie. W pewnym momencie będziesz musiał chwycić się rury (#175), aby przedostać się na kolejną platformę. Po tym małym wysiłku fizycznym, skręć w prawo i skieruj się do góry.

6 - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
7 - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
8 - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Dalszą drogę blokuje kadź - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Dalszą drogę blokuje kadź. Nie można jej przeskoczyć, trzeba więc wykorzystać nadludzkie możliwości Ryana. Aby przesunąć zbiornik, umieść wskaźnik teleportacji nieopodal przycisku (#176) i przemieść się w celu jego uruchomienia (#177). Spójrz w górę i odstrzel dwa łańcuchy podtrzymujące platformę (#178). Czas nagli więc ruszaj naprzód.

W sali pojawią się żołnierze wroga. Zastrzel ich, a następnie skocz w dół przez wyrwę w podłodze na niższy poziom (#179). Zejdź jeszcze niżej i przeskocz kolejną dziurę (#180). Idź przed siebie i powstrzymaj następną grupę przeciwników. Zanim ruszysz dalej, koniecznie zapisz stan gry.

9 - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Zmagania zostaną przerwane przez przerywnik filmowy - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Zmagania zostaną przerwane przez przerywnik filmowy. Wrogi przywódca zaatakuje Cię, ciskając olbrzymią belkę w Twoim kierunku. Nie masz wyjścia - musisz wsiąść do drugiego dźwigu (#181) i podjąć wyzwanie. Aby wygrać pojedynek, należy pozbawić przeciwnika energii za pomocą stalowych pocisków. Ładowanie "naboju" trwa stosunkowo długo, dlatego w tym czasie unikaj znalezienia się w sytuacji, w której wróg mógłby Cię bezpośrednio trafić. Manewrując dźwigiem (#182) staraj się przymierzyć w konstrukcję dźwigu (nie ma większego znaczenia w co celujesz, ważna jest szybkość), spust możesz nacisnąć z pewnym wyprzedzeniem, o ile pozostajesz w ruchu. Gdy potyczka zostanie rozstrzygnięta na Twoją korzyść, możesz udać się w dalszą drogę.

10 - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Po krótkiej wędrówce połączonej z eksterminacją wrogów, spotkasz się z Barbarą - Mazovia Steelworks (2) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Po krótkiej wędrówce połączonej z eksterminacją wrogów, spotkasz się z Barbarą. Obejrzyj przerywnik filmowy, zapisz stan gry i skorzystaj z drzwi po prawej stronie.