Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Infernal - poradnik do gry

Infernal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal poradnik Infernal

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2019

Kanalarza możemy załatwić na kilka różnych sposobów. Pierwszy z nich wymaga unikania kontaktu z promieniem wystrzeliwanym przez przeciwnika. Gdy wróg zacznie przeładowywać broń, omijamy go i strzelamy w zbiornik (#113). Druga metoda jest znacznie szybsza - teleportujemy się za plecy oponenta i wykorzystując spowolniony czas atakujemy cel. Z racji tego, że w kanałach sprzyjać Ci będzie piekielna aura, jest to rozsądne rozwiązanie. Gracze lubujący się w wyrafinowanych technikach zabijania mogą pobawić się w rzucanie granatów. Wybierając ten sposób, należy pamiętać, że śmiercionośne ładunki wybuchowe muszą wylądować za plecami wroga. Bez względu na to, jak pozbędziesz się kanalarza, przeszukaj jego ciało i zabierz nową broń.

1 - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
W kolejnym pomieszczeniu zostaniesz zaatakowany przez dwóch żołnierzy - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

W kolejnym pomieszczeniu zostaniesz zaatakowany przez dwóch żołnierzy. Zabij ich i użyj przycisku (#114) znajdującego się nieopodal. Otworzysz w ten sposób właz, z którego wybiegnie kanalarz. Tego typa można załatwić w bardzo łatwy sposób - strzelając w żółtą beczkę stojącą pod ścianą.

Po kilku krokach znów zostaniesz zaatakowany. Zażegnawszy zagrożenie, ruszaj naprzód. W końcu dotrzesz do zniszczonej części kanałów, w której brakuje podłogi. Tutaj nastąpi też mała pogadanka z Luciusem. Wykorzystaj podwieszoną pod sufitem rurę (#115) i z jej pomocą przedostań się do włazu.

2 - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
W kolejnym pomieszczeniu pojawią się kanalarze - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

W kolejnym pomieszczeniu pojawią się kanalarze. Zabij ich, a następnie przyjrzyj się czterem celom, chronionym przez pole siłowe (#116). Aby je otworzyć, musisz zniszczyć wszystkie generatory, którymi są małe, żółte elementy umieszczone w rogach danej bariery.

Wejdź do którejkolwiek z cel (w jednej z nich kryje się kanalarz, bądź zatem przygotowany na walkę) i przyjrzyj się szklanym pojemnikom umieszczonym na ścianie (#117). Jeden z nich jest zalany wodą, pozostałe trzy nie. Chodzi o to, aby odkręcając kolejne zawory, zapełnić cieczą wszystkie zbiorniki. Gdy tego dokonasz, system ochronny otworzy ostatnią z cel (#118). W środku jest drabina, która pozwoli Ci zejść na dół.

3 - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Po krótkiej rozmowie z Barbarą pozbądź się intruza i przyjrzyj się stercie pudeł blokujących dostęp do tunelu - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Po krótkiej rozmowie z Barbarą pozbądź się intruza i przyjrzyj się stercie pudeł blokujących dostęp do tunelu. Usuń skrzynki za pomocą rękawic (#119) i ruszaj w dalszą drogę. Załatw żołnierzy latających na plecakach odrzutowych i wejdź po drabinie (#120) na górny poziom. Pozbądź się kolejnej grupy przeciwników, a następnie wykorzystaj podwieszoną pod sufitem rurę (#121), aby dostać się do niedostępnego inną drogą tunelu.

4 - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
5 - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
6 - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Użyj przycisku (#122) i idź przed siebie - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Użyj przycisku (#122) i idź przed siebie. Gdy w tunelu pojawi się kanalarz, załatw go i ponownie skorzystaj z kontrolek. Pojawi się jeszcze jeden wróg, którego jak najszybciej zabij. Podejdź do włazu, z którego wyszedł ostatni przeciwnik.

Koniecznie zapisz stan gry i przebiegnij przez tunel (#123), unikając jakiegokolwiek kontaktu z buchającą z sufitu parą. Za chwilę będziesz walczyć z Eleną Zubrov - utrata energii życiowej w tym miejscu nie będzie więc wskazana.

7 - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Pojedynek podzielony jest na dwie fazy - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Pojedynek podzielony jest na dwie fazy. W pierwszej z nich Elena używa shurikenów, które nie są specjalnie groźne, ale mimo to, lepiej ich unikać. Kobieta będzie się chować za różnymi przeszkodami. Żółte skrzynie można całkowicie zniszczyć (wybuch zadaje dodatkowe obrażenia), niebieskich nie. Taktyka walki jest prosta jak konstrukcja cepa. Staraj się wywabić major Zubrov z kryjówki i atakuj ją, gdy będzie szukać kolejnej osłony (#124). Władowawszy w dziewczę odpowiednią dawkę ołowiu, zakończysz pierwszy etap batalii, o czym zresztą poinformuje Cię przerywnik filmowy.

Druga faza pojedynku rozegra się piętro niżej. Tym razem nie masz do dyspozycji niebieskich skrzynek, natomiast Elena tak. Na dodatek kobieta strzela teraz rakietami, których należy unikać jak ognia. Mimo wyraźnej przewagi ze strony Twojej oponentki, walka nie powinna sprawić Ci większych kłopotów. Czekaj cierpliwie na major Zubrov, która będzie wychodzić zza osłon, aby wystrzelić rakiety (#125). W tym momencie wal do niej ile fabryka dała, unikając kontaktu z rakietami. Po kilku takich uderzeniach, kobieta padnie na ziemię.

8 - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Znajdź rurę (#126), za pomocą której przedostań się na drugą platformę - Grey Rock Refinery (3) | Mission 2 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Znajdź rurę (#126), za pomocą której przedostań się na drugą platformę. Wchłoń duszę Eleny i podejdź do włazu. Przejście otworzy Barbara. Po krótkiej rozmowie, skorzystaj z drabiny i wyjdź na górę.