Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Infernal - poradnik do gry

Infernal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

HMS Liberty (1) | Mission 4 w Infernal poradnik Infernal

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2019

Akcja tego scenariusza rozpoczyna się na pokładzie lotniskowca HMS Liberty. W chwili obecnej nie masz żadnych środków zagłady, nie dysponujesz również piekielną mocą, o czym szybko się przekonasz po próbie przejęcia duszy leżącego na fotelu trupa (#217). Poczekaj, aż Barbara wygłosi monolog i przejdź przez otwarte drzwi.

1 - HMS Liberty (1) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Po wyjściu na korytarz zauważysz laserowy czujnik (#218) - HMS Liberty (1) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Po wyjściu na korytarz zauważysz laserowy czujnik (#218). Nie jesteś w stanie go zniszczyć, dlatego odwróć się i podążaj w przeciwnym kierunku. Skieruj się do laboratorium (#219) i zabij członka załogi (#220). Po przeszukaniu jego zwłok zdobędziesz upragnioną broń i kartę magnetyczną. Otwórz kolejne drzwi i przyjrzyj się szafkom wiszącym na ścianie (#221). W jednej z nich znajdziesz apteczkę, natomiast w drugiej dodatkowy magazynek.

2 - HMS Liberty (1) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
3 - HMS Liberty (1) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
4 - HMS Liberty (1) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Wróć się do korytarza z czujnikiem i rozwal go - HMS Liberty (1) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Wróć się do korytarza z czujnikiem i rozwal go. Kolejne drzwi otworzysz za pośrednictwem zdobytej wcześniej karty magnetycznej. Załatw patrolującego teren członka załogi. Zanim skierujesz się po schodach do góry, przejdź do końca korytarza i weź następną apteczkę z szafki (#222).

Zabij wrogów i skręć w lewo. Zatrzymaj się dopiero przy drzwiach od kantyny (#223). W środku czai się wielu przeciwników, ale nie masz wyjścia, musisz walczyć. Po załatwieniu wszystkich oponentów, przeszukaj ciała w poszukiwaniu amunicji oraz znajdź apteczki. Jedna znajduje się w korytarzu, którym dostałeś się do kantyny, natomiast druga w położonej obok laserowych czujników toalecie (#224).

5 - HMS Liberty (1) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
6 - HMS Liberty (1) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
7 - HMS Liberty (1) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Po wyjściu z kantyny, skieruj się do drzwi na wprost, gdzie znajdziesz jeszcze jedną apteczkę (#225) - HMS Liberty (1) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Po wyjściu z kantyny, skieruj się do drzwi na wprost, gdzie znajdziesz jeszcze jedną apteczkę (#225). Czas poszukać innych zapasów. Idź cały czas przed siebie, eksterminując napotkanych wrogów. Po krótkiej wędrówce dotrzesz w końcu do magazynu (#226). Przeszukaj wszystkie szafki - oprócz środków leczniczych zdobędziesz również bardzo przydatne miny.

Użyj przycisku uaktywniającego windę (#227), wcześniej zapisując stan gry. Po obejrzeniu krótkiego przerywnika filmowego, trafisz do hangaru. W ogromnej hali pojawi się prowadzona przez jednego z mechaników maszyna (#228). Aby ją rozwalić, będziesz musiał uciec się do podstępu. Wykorzystaj fakt, że wróg będzie Cię ścigał i kieruj go tak, aby przechodził obok pomarańczowych beczek. Gdy maszyna znajdzie się w ich pobliżu, strzel w nie, powodując wybuch. Po kilku eksplozjach, pojazd będzie nadawał się na złom. W walce możesz również wykorzystać zdobyte wcześniej miny, reagujące na ruch. Wystarczy położyć je odpowiednio wcześniej na podłodze i zwabić wrogą maszynę w to miejsce.

8 - HMS Liberty (1) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Niestety, rozwalenie jednej maszyny to nie koniec problemów - HMS Liberty (1) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Niestety, rozwalenie jednej maszyny to nie koniec problemów. Na placu boją się dwie kolejne. Kontynuuj walkę w identyczny sposób jak przedtem, unikając zapędzenia w kozi róg. Jeśli zabraknie Ci min, spora ich ilość ukryta jest w szafkach wiszących na ścianach.