Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Infernal - poradnik do gry

Infernal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Etherlight Satellites Center (1) | Mission 5 w Infernal poradnik Infernal

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2019

Nadszedł czas na rozprawienie się z Carlosem i jego maszyną do kontrolowania umysłów. Etap ten zaczynasz w dżungli, a towarzyszyć Ci będzie Barbara (#245). Dziewczyna nie pomoże Ci zbytnio w walce. Większość wrogów będziesz musiał unicestwić samodzielnie. Na początku zmagań otrzymasz dobrą informację od Luciusa. Twoja umiejętność teleportacji została rozwinięta do maksimum, co oznacza, że możesz ustawić aż trzy wskaźniki, a nie dwa - jak do tej pory.

1 - Etherlight Satellites Center (1) | Mission 5 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Biegnij przed siebie - Etherlight Satellites Center (1) | Mission 5 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Biegnij przed siebie. Po krótkiej wędrówce dotrzecie do pierwszej placówki wroga (#246). Barbara uprze się, że otworzy bramę samodzielnie. Twoje zadanie sprowadzać się będzie do unicestwienia strażników. Pamiętaj, że niemal wszyscy przeciwnicy na tym etapie, potrafią zamieniać się w duchy. Miej to na uwadze podczas wymiany ognia. Trafienie w niebieską poświatę to zmarnowany pocisk.

Załatw wrogów i poczekaj, aż Barbara otworzy bramę. Biegnij przed siebie do kolejnej placówki. Pozbądź się przeciwników (również tych strzelających z bunkra) i udaj się do budynku po lewej stronie (#247). Zlokalizowany tu terminal (#248) pozwoli Ci odblokować przejście do betonowego schronu.

2 - Etherlight Satellites Center (1) | Mission 5 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
3 - Etherlight Satellites Center (1) | Mission 5 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
4 - Etherlight Satellites Center (1) | Mission 5 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Wejdź do bunkra (#249) i wdrap się po drabinie na górny poziom - Etherlight Satellites Center (1) | Mission 5 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Wejdź do bunkra (#249) i wdrap się po drabinie na górny poziom. Aby otworzyć bramę do kolejnej części kompleksu, musisz wcisnąć przyciski w krótkim odstępie czasu. Nie da się tego zrobić bez mocy teleportacji, dlatego ustaw dwa wskaźniki (odpowiednio jeden na dole - #250, drugi na górze - #251) i szybko uruchom kontrolki.

5 - Etherlight Satellites Center (1) | Mission 5 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Teraz czeka Cię małe wyzwanie - Etherlight Satellites Center (1) | Mission 5 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Teraz czeka Cię małe wyzwanie. Musisz unicestwić wrogów wyposażonych w nową broń (Heavy Beam Gun), która sieje prawdziwe spustoszenie. Eksterminację rozpocznij od latających żołdaków (#252) - łatwo pozbyć się ich z górnego poziomu bunkra. Na koniec zostaw sobie piechurów. W trakcie walki uważaj na błękitne pola energii, utworzone przez wystrzał z dużej pukawki (#253). Jeśli wejdziesz w ich zasięg rażenia, stracisz całą manę.

6 - Etherlight Satellites Center (1) | Mission 5 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Przeszukaj ciała zabitych wrogów (nowa broń jest bardzo przydatna w walce) i ruszaj w dalszą drogę - Etherlight Satellites Center (1) | Mission 5 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Przeszukaj ciała zabitych wrogów (nowa broń jest bardzo przydatna w walce) i ruszaj w dalszą drogę. Posuwaj się do przodu, eliminując wszystkich przeciwników. Po dotarciu do kolejnej bramy, Barbara stwierdzi, że nie można jej otworzyć (#254). Na szczęście nieopodal znajduje się tunel (#255), który pozwoli dołączyć Ci do kobiety. Zanim ruszysz w dalszą drogę, zainteresuj się skrzyniami stojącymi pod skałami (#256). Znajdziesz w nich karabin snajperski.

7 - Etherlight Satellites Center (1) | Mission 5 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
8 - Etherlight Satellites Center (1) | Mission 5 w Infernal - Infernal - poradnik do gry