Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Infernal - poradnik do gry

Infernal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal poradnik Infernal

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2019

Po krótkiej wędrówce dotrzesz do schodów, z których skorzystaj, aby przenieść się do kolejnej części hangaru. Odszukaj drogę pomiędzy pudłami (#201), aby dostać się w pobliże samolotu. Do hangaru wjedzie samochód wypełniony żołnierzami wroga. Zabij ich wszystkich, uzupełnij straconą energię i podejdź do gazika (#202). Ryan automatycznie ruszy w kierunku samolotu.

1 - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Znajdziesz się w samolocie - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Znajdziesz się w samolocie. Nie ma tutaj żadnych wrogów, jest za to wiele zabezpieczeń oraz pułapek. Na końcu korytarza zobaczysz drabinę, za pomocą której dostaniesz się na wyższy poziom. Usuń pudła zagradzające korytarz przy pomocy rękawic (#203) i przejdź na drugą stronę. Przeturlaj się przez energetyczną barierę (#204) i uaktywnij terminal. Z jego pomocą otworzysz pobliskie drzwi.

2 - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
3 - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
4 - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Zanim ruszysz w dalszą drogę otwórz drzwi znajdujące się bliżej terminalu - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Zanim ruszysz w dalszą drogę otwórz drzwi znajdujące się bliżej terminalu. Znajdziesz tu wrota zabezpieczone kodem (#205). Ten ostatni zapisany jest na ścianie w pomieszczeniu obok (#206). Do jego zapamiętania musisz oczywiście użyć piekielnych gogli. W ukrytej lokacji nie ma niczego ciekawego poza kulką energii życiowej - jeśli potrzebujesz, uzupełnij siły witalne, a następnie ruszaj naprzód.

5 - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
W kolejnym pomieszczeniu zobaczysz podłogę zbudowaną z małych kwadratów (#207) - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

W kolejnym pomieszczeniu zobaczysz podłogę zbudowaną z małych kwadratów (#207). Część płytek odbezpiecza pułapkę gazową, która bardzo szybko pozbawi Cię energii życiowej. Uaktywnij piekielne gogle, aby zobaczyć, jakie elementy są aktywne (#208). Unikając z nimi kontaktu, przedostań się w pobliże monitora (#209) i z jego pomocą otwórz drzwi. Przeskakując przez feralne płytki wydostań się z tego pomieszczenia.

6 - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
7 - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
8 - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Przeturlaj się przez zabezpieczenie w postaci energetycznej bariery (#210) i uruchom monitor (#211) - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Przeturlaj się przez zabezpieczenie w postaci energetycznej bariery (#210) i uruchom monitor (#211). Dzięki niemu będziesz mógł dostać się do kolejnych drzwi. Tutaj rozwal laserowy czujnik (#212) i ruszaj przed siebie. W następnym pomieszczeniu znów będziesz mieć do czynienia z najeżoną pułapkami podłogą (#213). Podobnie jak poprzednim razem, wykorzystaj piekielne gogle, aby sprawdzić gdzie będziesz bezpieczny i dostań się w pobliże terminalu. Otwórz drzwi i ruszaj w dalszą drogę.

9 - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
10 - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
11 - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Po wielu trudach znajdziesz w końcu poszukiwaną maszynę (#214) - Mazovia Steelworks (4) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Po wielu trudach znajdziesz w końcu poszukiwaną maszynę (#214). Lucius Black pragnie abyś wyrzucił ją z samolotu do oceanu. Znajdź wajchę otwierającą właz (#215), użyj jej i podejdź do obiektu. Przełącz po kolei cztery dźwignie (#216), a ukończysz zmagania na tym etapie.