Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Infernal - poradnik do gry

Infernal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal poradnik Infernal

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2019

Rozpocznie się wyścig z czasem! Masz dosłownie kilka minut na dogonienie pociągu, którym opozycja chce wywieźć poszukiwaną przez Luciusa maszynę. Trzeba się spieszyć! Czas do zakończenia ewakuacji odmierzany jest w prawym, górnym rogu ekranu.

1 - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Biegnij przed siebie, rozwal żołnierza z miotaczem ognia i odstrzel łańcuchy (#183), uwalniając tym samym znajdującą się wyżej platformę - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Biegnij przed siebie, rozwal żołnierza z miotaczem ognia i odstrzel łańcuchy (#183), uwalniając tym samym znajdującą się wyżej platformę. Kilkanaście metrów dalej teleportuj się (#184) w pobliże kontrolek obsługujących windę. Szybko wciśnij przycisk (#185) i powróciwszy do postaci Ryana ruszaj w dalszą drogę.

2 - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Posuwaj się do przodu, eksterminując napotkanych wrogów - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Posuwaj się do przodu, eksterminując napotkanych wrogów. Po dotarciu do kolejnej platformy podtrzymywanej przez łańcuchy (#186), odstrzel te ostatnie. Zejdź na dół i wbiegnij na schody (#187) po drugiej stronie pomieszczenia. U góry skorzystaj z drabiny (#188).

3 - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
4 - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
5 - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Rozpocznij kolejny etap pościgu - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Rozpocznij kolejny etap pościgu. Zabijaj wszystkich przeciwników, jacy nawiną Ci się pod lufę. Nie trać cennego czasu na przeszukiwanie zwłok - pociąg jest bowiem coraz bliżej wyjścia. Na końcu trasy przejdź na drugą stronę pomieszczenia, chwytając się wiszącej rury (#189). Tu wystarczy już przeskoczyć przepaść (#190), aby znaleźć się na ostatniej platformie. Ryan automatycznie rzuci się w kierunku pociągu.

Teraz czeka Cię mała przejażdżka, połączona z eksterminacją wrogów za pomocą stacjonarnego karabinu maszynowego (#191). Wrogowie dysponują dużą siłą ognia, dlatego staraj się eliminować ich szybko i skutecznie. Rozglądaj się uważnie, gdyż przeciwnicy atakować będą z różnych stron (#192).

6 - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Cudem uniknąwszy śmierci z rąk Carlosa, zostaniesz porzucony w okolicach hangaru - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Cudem uniknąwszy śmierci z rąk Carlosa, zostaniesz porzucony w okolicach hangaru. Masz zaledwie jeden punkt energii życiowej, dlatego czym prędzej musisz zregenerować siły. W tym celu zlokalizuj niebieskie kule energii (#193 - wykorzystaj piekielne okulary) lub zacznij polować na bezbronnych pracowników kompleksu (#194).

7 - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Skorzystaj ze schodów (#195), aby dostać się na dużą platformę - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Skorzystaj ze schodów (#195), aby dostać się na dużą platformę. Idź przed siebie, a po chwili zobaczysz pociąg (#196). Zejdź na dół i zlokalizuj otwarty wagon (znajduje się on koło stróżówki), który załadowany jest pudłami (#197). Korzystając z rękawic przesuń obiekty w taki sposób, aby wejść swobodnie do środka. Otwórz stojącą pod ścianą skrzynię (#198) i zabierz kartę magnetyczną.

8 - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
9 - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
10 - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Wróć się na stację - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Wróć się na stację. Aby dostać się do hangaru, musisz uaktywnić lokomotywę (#199) przy pomocy zdobytej wcześniej karty. Wcześniej jednak możesz poprzesuwać pudła w wagonie doczepionym do składu. W stojącej tam skrzyni znajdziesz pistolet laserowy.

11 - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
W hangarze poznasz nowych przeciwników - dobrze wyszkolonych żołnierzy, którzy potrafią przemieszczać się pod postacią ducha (#200) - Mazovia Steelworks (3) | Mission 3 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

W hangarze poznasz nowych przeciwników - dobrze wyszkolonych żołnierzy, którzy potrafią przemieszczać się pod postacią ducha (#200). W tym stanie wrogowie są całkowicie niewrażliwi na ciosy. Mimo to, nie powinni sprawić Ci oni większych kłopotów. Czekaj cierpliwie, aż oponenci przymierzą się do strzału, a następnie zabij ich, zanim zdążą wyrządzić Ci większą krzywdę.