Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Infernal - poradnik do gry

Infernal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gadżety w Infernal poradnik Infernal

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2019

Futurystyczny gadżet, działający podobnie jak noktowizor - Gadżety w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Piekielne gogle

Futurystyczny gadżet, działający podobnie jak noktowizor. Ubierając gogle, Ryan jest w stanie określić położenie przeciwników (charakterystyczne, niebieskie sylwetki), a także określić źródła energii magicznej (czerwone kule) i życiowej (niebieskie kule). Gogle przydają się również do odczytywania kodów, które nie są widoczne podczas tradycyjnego eksplorowania planszy. Korzystaj z diabelskich okularów bardzo często, gdyż dzięki nim będziesz w stanie dowiedzieć się więcej o planszy, w której aktualnie się znajdujesz.

Dzięki telekinezie Ryan jest w stanie przenosić w powietrzu bardzo ciężkie przedmioty, a także wrogów - zarówno żywych, jak i martwych - Gadżety w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Telekineza

Dzięki telekinezie Ryan jest w stanie przenosić w powietrzu bardzo ciężkie przedmioty, a także wrogów - zarówno żywych, jak i martwych. Umiejętność przydaje się w grze kilkukrotnie, głównie do usuwania przeszkód. Należy pamiętać, że w trakcie zabaw z telekinezą Lennox porusza się bardzo wolno, co wystawia go na wielkie niebezpieczeństwo ze strony atakujących przeciwników.

Ryan potrafi się turlać, a w trakcie tego wyczynu, zamienia się na krótką chwilę w ducha - Gadżety w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Duch

Ryan potrafi się turlać, a w trakcie tego wyczynu, zamienia się na krótką chwilę w ducha. Dzięki tej właściwości, Lennox może uniknąć namierzenia przez laserowe czujniki. Umiejętność przydaje się również w trakcie wymiany ognia z przeciwnikami. W trybie ducha pociski wroga nie sięgają celu.