Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Infernal - poradnik do gry

Infernal - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal poradnik Infernal

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2019

Gdy maszyny zostaną wspomnieniem, zabij mechanika, który wbiegł do hangaru, a następnie skorzystaj z otworzonych przez niego drzwi (#229). Idź przed siebie eksterminując wrogów i zatrzymaj się dopiero w sali z czujnikami (#230). Rozwal je i ruszaj naprzód.

1 - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Po krótkiej wędrówce dotrzesz do magazynu (#231), gdzie opozycja umieściła Twój sprzęt - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Po krótkiej wędrówce dotrzesz do magazynu (#231), gdzie opozycja umieściła Twój sprzęt. Tutaj odzyskasz również swoje moce, po nawiązaniu kontaktu z Luciusem. Gdy przerywnik filmowy się zakończy, do sali wpadną wrogowie. Zabij ich, a następnie przeszukaj ich zwłoki - zdobędziesz karabin maszynowy. Przetrząśnij również czerwone szafki (#232) w magazynie - leży tu sporo amunicji.

2 - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
3 - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
4 - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Wracaj do hangaru, zabijając wszystkich przeciwników, jacy nawiną Ci się pod lufę - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Wracaj do hangaru, zabijając wszystkich przeciwników, jacy nawiną Ci się pod lufę. Gdy dotrzesz na miejsce, pozbądź się pozostałych żołnierzy i skorzystaj z ruchomej platformy (#233), wciskając przycisk (#234). Gdy znajdziesz się u góry, biegnij cały czas przed siebie, niszcząc po drodze blokujące korytarz laserowe czujniki (#235).

Podążaj naprzód jedyną dostępną drogą. Po krótkiej wędrówce dotrzesz do magazynu. Opróżnij szafki z przedmiotów i użyj przycisku, kontrolującego kolejną windę (#236).

5 - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Ryan wyjedzie na górny pokład lotniskowca - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Ryan wyjedzie na górny pokład lotniskowca. Ten etap nie jest specjalnie skomplikowany. Musisz odnaleźć drogę pomiędzy skrzyniami (#237) i eliminować wrogów atakujących w dużych grupach. W walce wykorzystuj beczki z paliwem, których obok samolotów stoi bardzo wiele. Pomogą Ci one szybko i bezboleśnie rozwalić przeciwników (#238).

6 - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Co prawda nie powinno Ci zabraknąć amunicji (zdobywasz ją wszakże na żołnierzach wroga), ale podczas wędrówki rozglądaj się za tradycyjnymi skrzyniami - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Co prawda nie powinno Ci zabraknąć amunicji (zdobywasz ją wszakże na żołnierzach wroga), ale podczas wędrówki rozglądaj się za tradycyjnymi skrzyniami. Można w nich znaleźć nie tylko dodatkowe pociski, ale również nową broń, jak np. dwa pistolety, ukryte za budynkiem z prawej strony lotniskowca (#239).

7 - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Po jednej z potyczek, w ogniu staną stojące na pokładzie myśliwce (#240) - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Po jednej z potyczek, w ogniu staną stojące na pokładzie myśliwce (#240). Uważając na płomienie, ruszaj przed siebie. Odnalezienie właściwej drogi nie powinno być dla Ciebie problemem. Do końca etapu będziesz poruszać się jedną, wytyczoną przez autorów trasą. Trudno tutaj zabłądzić.

Po dotarciu do punktu wskazanego na obrazku #241, zatrzymaj się. Uzupełnij energię i koniecznie zapisz stan gry. Gdy będziesz gotowy do finałowej walki na tym etapie, pobiegnij przed siebie.

8 - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
Schwytana wcześniej Barbara znajduje się na końcu pokładu - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

Schwytana wcześniej Barbara znajduje się na końcu pokładu. Żeby ją uwolnić, musisz pokonać krążący w powietrzu śmigłowiec. Walka nie jest łatwa, gdyż helikopter atakuje zarówno przy pomocy rakiet, jak i karabinów maszynowych. Unikaj ognia mając na uwadze, że Ryan nie będzie w stanie odzyskać utraconej energii życiowej. Pojedynek rozpocznij od zdobycia wyrzutni, która znajduje się w jednej ze skrzyń (#242). Pociski do rakietnicy zlokalizowane są w innych pudłach - nie jest ich zbyt dużo, ale do rozwalenia śmigłowca (#243) powinny w zupełności wystarczyć.

9 - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry
W trakcie walki dużo biegaj, przebywanie w jednym miejscu to pierwszy krok do śmierci - HMS Liberty (2) | Mission 4 w Infernal - Infernal - poradnik do gry

W trakcie walki dużo biegaj, przebywanie w jednym miejscu to pierwszy krok do śmierci. Staraj się wypluwać kolejne pociski, gdy śmigłowiec wisi nieruchomo w powietrzu - trafienie w cel będzie znacznie łatwiejsze. Pod żadnym pozorem nie zbliżaj się do Barbary (#244). Jeśli załoga helikoptera skieruje w tamtą stronę ogień, możesz być pewien, że dziewczyna nie przeżyje starcia. O postępach w likwidacji maszyny informować Cię będzie pióropusz dymu. Im jest on większy, tym bliżej do zniszczenia śmigłowca. Po unicestwieniu maszyny, zmagania na tym etapie zakończą się.