Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Juarez - poradnik do gry

Call of Juarez - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Call of Juarez - poradnik do gry

Dziki Zachód gier. Poradnik do gry „Call of Juarez” zawiera dokładny opis przejścia kampanii singleplayer, na którą składa się kilkanaście rozbudowanych poziomów, przedstawiający najlepszą ścieżkę, pozwalającą w szybszy i bezpieczniejszy sposób dotrzeć do celu.

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Call of Juarez - Call of Juarez - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry "Call of Juarez". Poniższy tekst zawiera dokładny opis przejścia kampanii singleplayer gry, na którą składa się kilkanaście rozbudowanych poziomów. W miarę możliwości staram się przedstawić najlepszą ścieżkę, pozwalającą w szybszy i bezpieczniejszy sposób dotrzeć do celu. "Call of Juarez" jest stosunkowo liniowym produktem, aczkolwiek w kilku miejscach będziesz mógł wybierać pomiędzy paroma różnymi ścieżkami (szczególnie w miasteczkach). Warto również zauważyć, iż poziomy Ray'a oraz Billy'ego w zdecydowany sposób się pomiędzy sobą różnią. Więcej o tym będziesz sobie mógł poczytać w końcowej części tego poradnika. Zawarłem tam bowiem szereg cennych wskazówek. Wiele z nich może ci się przydać, szczególnie, jeśli marzy ci się sprawne pokonywanie kolejnych plansz. Wskazówki w głównej mierze dotyczą tych kwestii, które są unikatowe dla każdej ze wspomnianych wcześniej postaci. Radziłbym się więc z tym podpunktami bliżej zapoznać, aczkolwiek sądzę, iż w miarę rozwoju zabawy wszystkie te kwestie staną się dla Ciebie bardzo oczywiste. Korzystając z okazji pragnę też już teraz przypomnieć o konieczności częstego zapisywania stanu gry i to najlepiej na kilku różnych slotach (gra na szczęście wykonuje też autosave'y). "Call of Juarez" jest dość wymagającą strzelanką, szczególnie na najwyższym poziomie trudności. Wyjątkowo łatwo jest tu więc zginąć, szczególnie w tych etapach, w których główną rolę odgrywa Billy. Niejednokrotnie będzie też tak, iż o porażce będzie decydował jakiś inny czynnik, na przykład upływający czas. Warto się więc odpowiednio zabezpieczyć i dysponować co najmniej kilkoma save'ami.

Tradycyjnie już życzę owocnej gry oraz przeprowadzania samych udanych akcji. Mam nadzieję, że mój poradnik pomoże ci w sprawnym ukończeniu tej gry. Powodzenia!

Jacek "Stranger" Hałas

Informacje o Call of Juarez - poradnik do gry

Autor : Jacek Stranger Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 82, ilustracje: 900 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Call of Juarez - poradnik do gry