Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragons Dogma 2 - poradnik do gry

Dragons Dogma 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dragons Dogma 2: Do czego służą Wyrmslife Crystals? Dragons Dogma 2 poradnik, porady

Wyrmslife Crystals to rzadki materiał możliwy do znalezienia w DD2, służący do ulepszania ekwipunku i wymieniania za cenne przedmioty. Na stronie tej podpowiemy Wam gdzie zdobyć tajemnicze kryształy oraz gdzie i jak je wykorzystać.

Ostatnia aktualizacja: 4 kwietnia 2024

Wyrmslife Crystal to rodzaj rzadkiego materiału związanego z krwią smoków. W DD2 pełni rolę materiału do ulepszeń oraz waluty, która może zostać wymieniona na bardzo rzadkie przedmioty. Krwistoczerwone kryształy można pozyskać z kilku źródeł. Na stronie tej przedstawimy Wam wszystkie możliwe sposoby na pozyskanie cennej substancji, a także podpowiemy, jak mądrze ją wykorzystać.

Jak pozyskać Wyrmslife Crystals?

Istnieją 4 główne sposoby na pozyskanie rzadkich Wyrmslife Crystals w czasie gry - Dragons Dogma 2: Do czego służą Wyrmslife Crystals? - Dragons Dogma 2 - poradnik do gry

Istnieją 4 główne sposoby na pozyskanie rzadkich Wyrmslife Crystals w czasie gry:

  1. Wyrmslife Crystals stanowią nagrodę za wykonanie niektórych end-gamowych misji. Zadania za które otrzymacie kryształy to m.in.: A Scholarly Pursuit; The Regentkin's Resolve; Civil Unrest; Wandering Root; The Importance of Aiding Ernesto oraz Shepherd of the Pawns.
1 - Dragons Dogma 2: Do czego służą Wyrmslife Crystals? - Dragons Dogma 2 - poradnik do gry
2 - Dragons Dogma 2: Do czego służą Wyrmslife Crystals? - Dragons Dogma 2 - poradnik do gry
  1. Krwiste kryształy pozyskacie podczas walk ze smokami oraz drake'ami. Starcia z olbrzymimi jaszczurami często motywowane są fabularnie, ale na późniejszych etapach gry spotkacie je również podczas zwykłego eksplorowania mapy. Smoki atakują również co jakiś czas większe osady oraz miasta. Najwięcej kryształów otrzymacie rzecz jasna po zabiciu jaszczura, ale nawet jeżeli bestia ucieknie, to istnieje duża szansa, że w międzyczasie upuści nieco drogocennego surowca. Warto zatem rozejrzeć się po okolicy po zakończonym starciu.
  2. Istnieje szansa, że pojedyncze kryształy znajdziecie w formie znajdziek eksplorując świat gry.
  3. Niektórzy wędrujący handlarze mogą posiadać Wyrmslife Crystals w swoim asortymencie.

Jak ulepszyć ekwipunek przy pomocy Wyrmslife Crystals?

By ulepszyć ekwipunek w stylu Wyrmfire musicie udać się do postaci znanej jako The Dragonforged - Dragons Dogma 2: Do czego służą Wyrmslife Crystals? - Dragons Dogma 2 - poradnik do gry

By ulepszyć ekwipunek w stylu Wyrmfire musicie udać się do postaci znanej jako The Dragonforged. Kowal rezyduje w jaskini na wybrzeżu, na północny-wschód od Bakbattahl. Odnalezienie tego NPC jest opcjonalnym celem podczas wykonywania misji Flickering Shadows, ale możecie porozmawiać z nim wcześniej.

Zostało jeszcze 47% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie