Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dredge - poradnik do gry

Dredge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dredge The Pale Reach: Jakie zastosowanie ma Frozen Heart? Dredge poradnik, porady

Serca Frozen Hearts to obiekty questowe z DLC The Pale Reach. Nasz poradnik do gry Dredge objaśnia jak zdobywać kolejne serca oraz gdzie dostarczać przedmioty Frozen Heart i jaka jest nagroda za zużycie wszystkich 4 serc.

Ostatnia aktualizacja: 20 listopada 2023

Po zdobyciu serca Froze Heart w dodatku The Pale Reach do gry Dredge możecie zastanawiać się jakie ma ono znaczenie. Ta strona poradnika wyjaśnia gdzie używać Frozen Hearts w lodowym regionie i jakie jest tego praktyczne zastosowanie.

Zdobywanie serc Frozen Hearts

1 - Dredge The Pale Reach: Jakie zastosowanie ma Frozen Heart? - Dredge - poradnik do gry
  1. W dodatku The Pale Reach do pozyskania są łącznie 4 przedmioty Frozen Heart. Każde z serc możecie wydobyć z bryły lodu. Odbywa się to poprzez pozyskiwanie toporów Ice Axe oraz używanie ich na postaciach zamrożonych w lodzie. Przebywają one w lokacjach Central Camp, Western Bearing, Eastern Terminus i Southern Locus.
  2. Każdy obiekt Frozen Heart wymaga 3 wolnych slotów w inwentarzu, ale możecie je też przenosić do Storage.

Gdzie dostarczyć Frozen Heart?

2 - Dredge The Pale Reach: Jakie zastosowanie ma Frozen Heart? - Dredge - poradnik do gry
3 - Dredge The Pale Reach: Jakie zastosowanie ma Frozen Heart? - Dredge - poradnik do gry
  1. Serca Frozen Hearts pozornie nie mają żadnego zastosowania, ale są jednak istotne i wymagane do zaliczenia głównego wątku dodatku The Pale Reach.
  2. Z każdym z 4 pozyskanych serc musicie dotrzeć do lokacji Rock Slab, która znajduje się w północno-wschodniej części archipelagu Pale Reach. Jest do tego wymagany lodołamacz Icebreaker, bo Wasz statek musi przebić się przez bryły lodu broniące dostępu do lokacji z Rock Slab.
4 - Dredge The Pale Reach: Jakie zastosowanie ma Frozen Heart? - Dredge - poradnik do gry
  1. Po interakcji z Rock Slab przenoście posiadane serca do lewych slotów i w razie potrzeby obracajcie nimi. Musicie wpasować wszystkie 4 Frozen Hearts w odpowiednie sloty.
  2. Wykonanie powyższej czynności zakończy główny quest Under the Ice - dokładniej opisaliśmy go na stronie Questy DLC. Otrzymacie też nagrodę w postaci dużych sieci rybackich Radiant Trawl Net.