Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dredge - poradnik do gry

Dredge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dredge The Pale Reach: Jak złowić Craterous Seer? Dredge poradnik, porady

Craterous Seer to kreatura z wielkim okiem z dodatku The Pale Reach do Dredge. W naszym poradniku podpowiadamy jak złapać Craterous Seer w sieci Trawl Net żeby zaliczyć poboczny quest Figure in White.

Ostatnia aktualizacja: 20 listopada 2023

Złapanie ryby Craterous Seer w DLC The Pale Reach do gry Dredge wymaga określonych kroków, które nie są oczywiste. Z tej strony poradnika dowiecie się jak przygotować sieci rybackie oraz gdzie szukać aberracji (Aberration) w świecie gry.

Poszukiwania Craterous Seer

1 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Craterous Seer? - Dredge - poradnik do gry
  1. Craterous Seer to aberracja (Aberration) powiązana z gatunkiem Stargazer i reprezentująca kategorię Ice. Pozyskanie tego okazu jest możliwe w trakcie pobytu w tytułowym lodowym regionie z DLC The Pale Reach. Ryba ta ma pojedyncze wielkie oko jako znak rozpoznawczy.
  2. Złowieniem kreatury Craterous Seer możecie zająć się w ramach pobocznego questu Figure in White, który opisaliśmy na stronie Questy DLC. Złapanie tego okazu przybliży Was też do zebrania kolekcji 100% wszystkich ryb dostępnych w dodatku.

Złapanie aberracji z pomocą sieci Trawl Net

2 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Craterous Seer? - Dredge - poradnik do gry
3 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Craterous Seer? - Dredge - poradnik do gry
  1. Z polowaniem na Craterous Seer polecamy zaczekać do momentu ukończenia głównego questu Under the Ice - opisaliśmy go na stronie Questy DLC.
  2. Nagrodą za zaliczenie głównej misji są duże sieci rybackie - Radiant Trawl Net. Zainstalujcie je na swoim statku.
  3. Sieci Radiant Trawl Net pozwalają na wyławianie m.in. kreatur z grupy Ice. Ich dodatkową zaletą jest ich ogromna pojemność, bo posiadają aż 49 slotów. Craterous Seer wymaga 2x2 slotów wolnej przestrzeni w sieci rybackiej.
4 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Craterous Seer? - Dredge - poradnik do gry
5 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Craterous Seer? - Dredge - poradnik do gry
  1. Możecie pływać po całym archipelagu Pale Reach i nie musicie pozostawać w jakimś jednym określonym miejscu. Craterous Seer udało nam się złapać m.in. w pobliżu Bleak Pontoon i Southern Locus. Upewnijcie się, że sieci zostały zanurzone w wodzie po wybraniu ich z rozwijanego menu.
  2. Musicie liczyć na łut szczęścia i że zamiast standardowego okazu Stargazer złowiona zostanie aberracja Craterous Seer. Na ekranie pojawi się komunikat o nowym gatunku (przykład na obrazkach).
  3. Możecie powrócić z Craterous Seer do NPC-a Hooded Figure, by móc dokończyć poboczą misję Figure in White i otrzymać prezent w postaci księgi umiejętności.