GRY-Online.pl

Krzysztof Lewandowski

Autor

Liczba publikacji: 6

Od najmłodszych lat fascynował się zarówno grami wideo, jak i pisaniem na ich temat. Przed dołączeniem do grona współpracowników GRYOnline.pl, publikował swoje teksty na mniejszych i większych stronach branżowych. Przyłączył się do zespołu w 2022 roku i planuje zostać jak najdłużej. Od czasu do czasu udziela się także w innych działach serwisu. Prywatnie pasjonat terrarystyki i zwierząt wszelakich - głównie gadów i płazów. W wolnych chwilach grywa na klawiszach i chciałby kiedyś zostać autorem soundtracków do gier. Lubi wspominki i często wraca do produkcji, na których się wychowywał.

Victoria 3 - poradnik do gry

21 października 2022

Victoria 3 poradnik to najlepsze porady na start, do rozwijania kraju i technologii. Opisujemy interfejs, tryby gry, Kompetencje, Obiektywy, Ironman Mode, Bieżącą sytuację, prędkość gry, wymagania sprzętowe, wersje językowe, sterowanie.

Victoria 3 - poradnik do gry

Regiments - poradnik do gry

6 września 2022

Regiments poradnik to najlepsze porady na start, do walki, prowadzenia bitew, operacji, potyczek, rozbudowy oddziałów, wsparcia taktycznego. Omawiamy statystyki oddziałów, typy jednostek, tryby gry, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Regiments - poradnik do gry

Cult of the Lamb - poradnik do gry

18 sierpnia 2022

Cult of the Lamb poradnik to najlepsze porady na start, do zarządzania kultem, dbania o wyznawców, eksploracji świata, budowania, rozwoju religii. Omawiamy nawigację, rozbudowę bazy, rytuały, interakcje z poddanymi, Knucklebones, łowienie ryb, sterowanie.

Cult of the Lamb - poradnik do gry

Two Point Campus - poradnik do gry

5 sierpnia 2022

Two Point Campus poradnik to najlepsze porady na start, do budowania, dekorowania zarządzania i rozwijania kampusu, zdobywania Kudosów. Opisujemy wszystkie mechaniki, personel, potrzeby studentów, pomieszczenia, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Two Point Campus - poradnik do gry

Kultowy film o strzelaniu do robali z kosmosu zasługiwał na lepszą grę

16 czerwca 2022

Starship Troopers: Terran Command jest tak samo kiczowate jak film, na którym zostało oparte. Szkoda tylko, że gameplayowo nie spełnia zamierzonych oczekiwań, pomimo paru ciekawych pomysłów zastosowanych przez twórców.

Kultowy film o strzelaniu do robali z kosmosu zasługiwał na lepszą grę

My Time at Sandrock - poradnik do gry

6 czerwca 2022

My Time at Sandrock, poradnik, solucja to pełny opis przejścia, najlepsze porady na start, dotyczące walki i budowania. Opisujemy wszystkie mechaniki gry, statystyki postaci, przedmioty, Commissions, uprawę roślin, tworzenie postaci i wymagania sprzętowe.

My Time at Sandrock - poradnik do gry