Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dredge - poradnik do gry

Dredge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dredge The Pale Reach: Jak złowić kałamarnicę Colossal Squid? Dredge poradnik, porady

Colossal Squid to kałamarnica z DLC The Pale Reach do gry Dredge. Nasz poradnik podpowiada jak złapać w sieci tę kreaturę i zdobyć brązowe trofeum From the Black Depths.

Ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2023

W trakcie zaliczania dodatku The Pale Reach do gry Dredge możecie zajmować się wyławianiem nowych gatunków ryb i innych podwodnych kreatur. Jest wśród nich Colossal Squid i z tej strony poradnika dowiecie się jakie są wymagania do złapania w rybackie sieci wielkiej kałamarnicy.

Pozyskanie i zamontowanie sieci Radiant Trawl Net

1 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić kałamarnicę Colossal Squid? - Dredge - poradnik do gry
  1. Złowienie Colossal Squid początkowo jest niemożliwe, bo nie dysponujecie odpowiednimi sieciami. Musicie do końca doprowadzić główny quest Under the Ice - jego pełny opis przejścia znajdziecie na stronie Questy DLC.
2 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić kałamarnicę Colossal Squid? - Dredge - poradnik do gry
  1. Nagroda za zaliczenie zadania Under the Ice to sieci Radiant Trawl Net i jedną z ich cech jest to, że posiadają aż 7x7 slotów (49) dla złapanych ryb.

Złapanie Colossal Squid w sieci

3 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić kałamarnicę Colossal Squid? - Dredge - poradnik do gry
  1. Po zamontowaniu Radiant Trawl Net zanurzcie sieci w wodzie i pływajcie po Pale Reach. W naszym przypadku do złapania kałamarnicy doszło w pobliżu lokacji Southern Locus, ale może to być losowe.
  2. Złowienie pierwszego okazu Colossal Squid powinno doprowadzić do automatycznego odblokowania osiągnięcia From the Black Depths.
4 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić kałamarnicę Colossal Squid? - Dredge - poradnik do gry
  1. Po przejściu do zakładki z rybami złapanymi w sieci powinna tam znajdować się kałamarnica. Okaz ten możecie następnie sprzedać z dużym zyskiem (za około 250 dolarów).