Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dredge - poradnik do gry

Dredge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dredge The Pale Reach: Jak złowić Fractalline Icefish? Dredge poradnik, porady

Fractalline Icefish to rzadki gatunek ryby z DLC The Pale Reach do gry Dredge. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak złowić aberrację na potrzeby pobocznego questu Figure in White.

Ostatnia aktualizacja: 20 listopada 2023

Złowienie ryby Fractalline Icefish może okazać się problematyczne w dodatku The Pale Reach do Dredge. Nasz poradnik wyjaśnia gdzie szukać Fractalline Icefish oraz jak przygotować się do złowienia aberracji (Aberration).

Poszukiwania Fractalline Icefish

1 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Fractalline Icefish? - Dredge - poradnik do gry
  1. Fractalline Icefish to nazwa aberracji (Aberrations) ryby Icefish, a więc jej rzadszej odmiany do odnalezienia w archipelagu Pale Reach.
  2. Złowienie Fractalline Icefish to część pobocznego questu Figure in White, który opisaliśmy na stronie Questy DLC. Jej zdobycie przybliży Was też do zebrania kolekcji 100% wszystkich ryb dostępnych w dodatku.

Złowienie aberracji z pomocą wędki

2 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Fractalline Icefish? - Dredge - poradnik do gry
  1. Fractalline Icefish to ryba z gatunku Ice, a więc musicie odwiedzić Bleak Pontoon i zakupić od Travelling Merchant jedną z nowych wędek. Może to być np. Glacial Lance z dołączonego obrazka. Zamontujcie ją na Waszym statku.
3 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Fractalline Icefish? - Dredge - poradnik do gry
4 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Fractalline Icefish? - Dredge - poradnik do gry
  1. Na terenie The Pale Reach znajduje się kilkanaście różnych łowisk Icefish - jest to najbardziej pospolita odmiana ryb z tego regionu. Odwiedzajcie dowolne z nich. Powyższe obrazki pokazują przykładowe łowisko niedaleko Bleak Pontoon.
5 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Fractalline Icefish? - Dredge - poradnik do gry
  1. Przystępujcie do łowienia ryb Icefish. Musicie liczyć na łut szczęścia i że zamiast standardowej ryby złowiona zostanie aberracja Fractalline Icefish. Możecie z nią powrócić do Hooded Figure, by awansować dalej w poboczej misji Figure in White.