Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dredge - poradnik do gry

Dredge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dredge The Pale Reach: Trofea / Osiągnięcia DLC - poradnik trofeowy Dredge poradnik, porady

Dodatek The Pale Reach do Dredge oferuje 8 nowych osiągnięć. Na tej stronie jest nasz poradnik trofeowy do DLC. Opisaliśmy wszystkie nowe trofea i sposoby ich zdobycia.

Ostatnia aktualizacja: 20 listopada 2023

Jeśli myślicie o chęci posiadania 100% trofeów z Dredge, to musicie też zaliczyć dodatkowe trofea z DLC The Pale Reach. Poniżej znajdziecie nasz poradnik trofeowy, w którym szczegółowo omówiliśmy wszystkich 8 nowych osiągnięć z dodatku.

Główny poradnik trofeowy znajdziecie na osobnej stronie. Osiągnięcia DLC The Pale Reach nie są wymagane do platyny na konsolach PS4 i PS5. Jest to oddzielny zestaw dodatkowych trofeów.

Polar Angler

Sposób odblokowania: Złów wszystkie znane gatunki ryb w The Pale Reach - Dredge The Pale Reach: Trofea / Osiągnięcia DLC - poradnik trofeowy - Dredge - poradnik do gry

Sposób odblokowania: Złów wszystkie znane gatunki ryb w The Pale Reach.

Rodzaj trofeum: srebrne

Komentarz: Do nowych gatunków zaliczają się:

 1. Icefish;
 2. Char;
 3. Wolffish;
 4. Stargazer;
 5. Lizardfish;
 6. Toothfish;
 7. Goblin Shark;
 8. Colossal Squid;
 9. Sea Stars;
 10. King Crab;
 11. Sleeper Shark.

W zależności od gatunku ryby musicie użyć wędki (Fish Rod) w połączeniu z prawidłowym łowiskiem, klatki (Crab Pot) lub sieci rybackiej (Trawl Net).

Problematyczne mogą być 2 gatunki:

 1. Char jest wyjątkowo rybą nie z kategorii Ice, tylko Coastal. Musicie dysponować odpowiednią wędką (np. Versatile Rod z podstawowej gry) i dotrzeć do jednego z kilku łowisk tego gatunku w Pale Reach.
1 - Dredge The Pale Reach: Trofea / Osiągnięcia DLC - poradnik trofeowy - Dredge - poradnik do gry
 1. Sleeper Shark to najrzadszy gatunek i ta odmiana rekina posiada 1 łowisko - pokazaliśmy je na dołączonym obrazku i jest ono niedaleko Southern Locus.

Cold Corruptions

Sposób odblokowania: Złów wszystkie aberracje w The Pale Reach - Dredge The Pale Reach: Trofea / Osiągnięcia DLC - poradnik trofeowy - Dredge - poradnik do gry

Sposób odblokowania: Złów wszystkie aberracje w The Pale Reach.

Rodzaj trofeum: srebrne

Komentarz: Podobnie jak w podstawowej grze macie zawsze szansę na wyłowienie aberracji zamiast głównego gatunku ryby, na bazie którego powstała. Musicie do skutku łowić te same gatunki, bo ma to charakter losowy.

Swoje postępy możecie przeglądać w encyklopedii. Jeśli brakuje Wam aberracji dla jakiegoś konkretnego gatunku (Goblin Shark w przykładzie z obrazka), to odwiedzajcie częściej jego łowiska lub częściej korzystacie z Crab Pots i Trawl Net.

Feeding Time

Sposób odblokowania: Nakarm Narwhala.

Rodzaj trofeum: brązowe

Komentarz: To osiągnięcie powiązane z postępami w głównej fabule w DLC. Musicie zaliczyć zadanie The Narwhal, które opisaliśmy na stronie Questy DLC.

Under the Ice

Sposób odblokowania: Ukończ główny quest w The Pale Reach.

Rodzaj trofeum: srebrne

Komentarz: To osiągnięcie powiązane z postępami w głównej fabule w DLC. Musicie zaliczyć największe zadanie Under the Ice, które opisaliśmy na stronie Questy DLC.

Frozen Favors

Sposób odblokowania: Ukończ wszystkie poboczne questy w The Pale Reach.

Rodzaj trofeum: srebrne

Komentarz: Listę i opisy przejścia questów znajdziecie na stronie Questy DLC. Misje Ice Shaper oraz Figure in White są tymi opcjonalnymi, których nie trzeba przejść do ukończenia głównego wątku fabularego dodatku.

Icebreaker

Sposób odblokowania: Zamontuj Icebreakera.

Rodzaj trofeum: brązowe

Komentarz: To osiągnięcie powiązane z postępami w głównej fabule w DLC. Musicie zaliczyć zadanie Icebreaker, które opisaliśmy na stronie Questy DLC.

Fresh Fish

Sposób odblokowania: Posiadaj 5 lodowych bloków w ładowni - Dredge The Pale Reach: Trofea / Osiągnięcia DLC - poradnik trofeowy - Dredge - poradnik do gry

Sposób odblokowania: Posiadaj 5 lodowych bloków w ładowni.

Rodzaj trofeum: brązowe

Komentarz: Trofeum to powiązane jest z questem Ice Shaper, który opisaliśmy na stronie Questy DLC. W ramach tej misji musicie wyłowić urządzenie Ice Shaper i powrócić z nim do postaci Travelling Merchant w Bleak Pontoon.

Od tego momentu możecie kupować obiekty Ice Blocks od handlarza, które występują w większej i mniejszej odmianie - Dredge The Pale Reach: Trofea / Osiągnięcia DLC - poradnik trofeowy - Dredge - poradnik do gry

Od tego momentu możecie kupować obiekty Ice Blocks od handlarza, które występują w większej i mniejszej odmianie. Zakupcie co najmniej 5 lodowych bloków i sprawcie żeby znalazły się wszystkie w oknie ładowni po prawej stronie ekranu.

From the Black Depths

Sposób odblokowania: Złów Colossal Squid - Dredge The Pale Reach: Trofea / Osiągnięcia DLC - poradnik trofeowy - Dredge - poradnik do gry

Sposób odblokowania: Złów Colossal Squid.

Rodzaj trofeum: brązowe

Komentarz: Wielka kałamarnica Colossal Squid to jeden z unikalnych okazów do złowienia w Pale Reach. Musicie do tego przygotować się pozyskując sieci Radiant Trawl Net. Cały proces złowienia tego stworzenia opisaliśmy na osobnej stronie Jak złowić Colossal Squid?.