Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dredge - poradnik do gry

Dredge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dredge The Pale Reach: Długość DLC Dredge poradnik, porady

Ile czasu zajmuje przejście dodatku The Pale Reach do gry Dredge? Nasz poradnik odpowiada na pytanie odnośnie długości DLC oraz ilości czasu do ukończenia tego rozszerzenia w 100%.

Ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2023

Przed zakupem DLC The Pale Reach do Dredge mozecie zastanawiać jak długi jest ten dodatek. Z tej strony poradnika dowiecie się na temat długości DLC - osobno potraktowaliśmy główne zadania dodatku, a także wszelaką opcjonalną zawartość, która pozwoli w pełni zbadać nowy lodowy archipelag.

Długość fabuły i opcjonalne czynności

1 - Dredge The Pale Reach: Długość DLC - Dredge - poradnik do gry
  1. Przejście nowej fabuły dodatku The Pale Reach niestety nie zajmie Wam bardzo dużo czasu. Jest to możliwe w około 2 godziny. Najwięcej czasu poświęcicie na zapoznanie się z nowym archipelagiem oraz pozyskanie wszystkich przedmiotów questowych, które są niezbędne do dalszych postępów. Są to przede wszystkim lodołamacz Icebraker oraz ukryte pod wodą topory Ice Axe do uwalniania postaci z lodu.
  2. Nowy archipelag Pale Reach nie jest bardzo rozległy. Oferuje on jedynie 5 unikalnych lokacji do zacumowania łodzi, przy czym jest dość gęsto wypełniony znajdźkami, przedmiotami questowymi i łowiskami, w których można zdobywać ryby i różnoraki loot.
  3. Czas rozgrywki mogą wydłużyć opcjonalne questy (Pursuits), trofea oraz starania o złowienie wszystkich nowych gatunków ryb. Przy niektórych rzadkich okazach musicie łowić do skutku i liczyć na łut szczęścia. Tego typu opcjonalne czynności mogą wydłużyć DLC o kolejną godzinę-dwie. Pozwoli to Wam uzyskać status przejścia The Pale Reach w 100 procentach.