Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dredge - poradnik do gry

Dredge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dredge The Pale Reach: Jak złowić Fallen Stars? Dredge poradnik, porady

Fallen Stars to unikalna odmiana kraba z DLC The Pale Reach do gry Dredge. Ta strona poradnika wyjaśnia gdzie rozmieścić klatki Crab Pots i jak pozyskać aberrację na potrzeby pobocznego zadania Figure in White.

Ostatnia aktualizacja: 20 listopada 2023

Złapanie kraba Fallen Stars w dodatku The Pale Reach do Dredge może Wam sprawiać spore problemy. Wyjaśniamy jak przygotować się do połowu i gdzie najlepiej rozmieszczać klatki Crab Pots na potrzeby zdobycia tej aberracji (Aberration).

Poszukiwania Fallen Stars

1 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Fallen Stars? - Dredge - poradnik do gry
  1. Fallen Stars to aberracja (Aberrations) powiązana z gatunkiem Sea Stars. Pozyskanie tego okazu jest możliwe podczas pobytu w Pale Reach, czyli w nowym lodowym regionie z DLC.
  2. Złowieniem kreatury Fallen Stars możecie zająć się w ramach pobocznego questu Figure in White, który opisaliśmy na stronie Questy DLC. Złapanie tego kraba przybliży Was też do zebrania kolekcji 100% wszystkich ryb dostępnych w dodatku.

Złapanie aberracji z użyciem klatki Crab Pot

2 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Fallen Stars? - Dredge - poradnik do gry
  1. Fallen Stars jest okazem z kategorii Crab. Oznacza to, że musicie odwiedzić handlarza Travelling Merchant z Bleak Pontoon i w zakładce Fish Market dokonać zakupu dowolnych klatek do łapania krabów - Crab Pot.
3 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Fallen Stars? - Dredge - poradnik do gry
  1. Najlepiej zakupić jak najwięcej Fish Pots (ich zapas odnawia się regularnie u handlarza), by usprawnić proces pozyskania Fallen Stars.
  2. Wybierzcie posiadane Fish Pots z rozwijanego menu. Możecie je umieszczać praktycznie w dowolnym miejscu archipelagu Pale Reach. Jedynym wymogiem jest to żeby głębokość w danym miejscu przekraczała 50 metrów. Klatki polecamy rozmieszczać obok Bleak Pontoon (przykład na obrazku). Pozwoli to Wam łatwo do nich powracać i sprawdzać ich zawartość np. przy okazji powracania z innymi złowionymi rybami.
4 - Dredge The Pale Reach: Jak złowić Fallen Stars? - Dredge - poradnik do gry
  1. Regularnie sprawdzajcie wszystkie aktywne Crab Pots. Musicie liczyć na łut szczęścia i że zamiast standardowego kraba złowiona zostanie aberracja Fallen Stars. Możecie z nią powrócić do Hooded Figure, by awansować dalej w poboczej misji Figure in White.