Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dredge - poradnik do gry

Dredge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dredge The Pale Reach: Wszystkie nowe wędki i sieci DLC Dredge poradnik, porady

W dodatku The Pale Reach dostępne są nowe odmiany wędek i sieci dla ryb z grupy Ice. Ta strona poradnika do gry Dredge wyjaśnia jak zakupić i zamontować nowy sprzęt do łowienia ryb, a także jak zdobyć Radiant Trawl Net.

Ostatnia aktualizacja: 17 listopada 2023

Po dotarciu do regionu Pale Reach z DLC do gry Dredge musicie zamontować na Waszej łodzi wędki oraz sieci do łowienia ryb z kategorii Ice. Na tej stronie poradnika wyjaśniamy gdzie można kupić nowy sprzęt, a także jakie są jego cechy i ile miejsca zajmie na posiadanej łodzi. Podpowiadamy też jak pozyskać sieci Radiant Trawl Net do łapania wyjątkowo dużych ryb.

Dotarcie do Bleak Pontoon w Pale Reach

1 - Dredge The Pale Reach: Wszystkie nowe wędki i sieci DLC - Dredge - poradnik do gry
  1. Chcąc łowić w dodatku The Pale Reach potrzebny jest sprzęt do ryb z kategorii Ice. Nie możecie dalej polegać na wędkach i innym sprzęcie z podstawowej kampanii.
  2. W nowy sprzęt możecie zaopatrzyć się na szczęście tuż po dotarciu do lokacji DLC. W północnej części Pale Reach jest Bleak Pontoon z obrazka i możecie tu zacumować łódź.

Lista nowego sprzętu w sklepie do łowienia ryb

2 - Dredge The Pale Reach: Wszystkie nowe wędki i sieci DLC - Dredge - poradnik do gry
  1. Porozmawiajcie z Travelling Merchant i przejdźcie do okna zakupu sprzętu.
  2. Wędka Glacial Lance pozwala na łowienie ryb z kategorii Ice oraz Oceanic. Wymaga ona 3 wolnych slotów.
3 - Dredge The Pale Reach: Wszystkie nowe wędki i sieci DLC - Dredge - poradnik do gry
  1. Wędka Barbed Ice Rod jest o połowę tańsza od poprzedniej, ale pozwala jedynie na łowienie ryb z grupy Ice. Ryby o połowę wolniej się też wyławia, zaś sama wędka wymaga 4 wolnych slotów.
4 - Dredge The Pale Reach: Wszystkie nowe wędki i sieci DLC - Dredge - poradnik do gry
  1. Sieci Brittle Trawl Net pozwalają po zanurzeniu w wodzie na łapanie ryb z kategorii Ice. Wymagają one 4 wolnych slotów.

Zdobycie Radiant Trawl Net

Jeśli nie macie miejsca na łodzi na nowe rodzaje wędek lub sieci, to zdemontujcie te, z których korzystaliście w podstawowej grze i tymczasowo przenieście je do My Storage - Dredge The Pale Reach: Wszystkie nowe wędki i sieci DLC - Dredge - poradnik do gry
  1. Ostatni nowy typ sprzętu otrzymacie jako nagrodę za ukończenie questu Under the Ice, tzn. za dostarczenie wszystkich 4 serc Frozen Heart do Rock Slab z północno-wschodniej części archipelagu. Zadanie Under the Ice dokładniej opisaliśmy na stronie Questy DLC.
  2. Radiant Trawl Net to najlepsze sieci w grze. Pozwalają one na wyławianie ryb z kategorii Ice, Coastal, Oceanic i Shallow. Dodatkowo wytrzymują 3 dni zamiast standardowego 1 dnia i posiadają większą pojemność (7x7 pól). Pozwoli to Wam na łapanie większych okazów, w tym m.in. kałamarnicy Colossal Squid.

Jeśli nie macie miejsca na łodzi na nowe rodzaje wędek lub sieci, to zdemontujcie te, z których korzystaliście w podstawowej grze i tymczasowo przenieście je do My Storage. Pozwoli to Wam je ponownie zamontować po zakończeniu przygody z Pale Reach i powrocie do głównej części mapy świata.