Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dredge - poradnik do gry

Dredge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dredge The Pale Reach: Jak rozpocząć DLC? Dredge poradnik, porady

Jak odblokować nową zawartość dodatku The Pale Reach do gry Dredge? Ta strona poradnika wyjaśni Wam czy Pale Reach jest darmowym rozszerzeniem oraz jak dotrzeć do regionu DLC na mapie świata.

Ostatnia aktualizacja: 17 listopada 2023

The Pale Reach to tytuł rozszerzenia, które rozbudowuje zawartość gry Dredge. Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje jak zakupić, zainstalować i odblokować DLC, jak przystąpić do kampanii powiązanej z nową lokacją oraz czy trzeba najpierw skończyć podstawową kampanię z Dredge.

Zakupienie i zainstalowanie DLC

1 - Dredge The Pale Reach: Jak rozpocząć DLC? - Dredge - poradnik do gry
  1. The Pale Reach to tytuł rozszerzenia fabularnego do gry Dredge. Rozbudowuje ono podstawową kampanię o nowy tytułowy region, w którym czekają Was nowe przygody i questy, nowe lokacje do zbadania, nowe zagrożenia, nowe gatunki ryb do złowienia oraz nowe unikalne sekrety i znajdźki.
  2. Pale Reach jest płatnym dodatkiem i nie otrzymacie go za darmo jedynie dzięki zaktualizowaniu bazowej gry. Cena DLC to 5,99€ / 5,99$ / 27zł i jest ono dostępne na wszystkich platformach, tzn. na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series oraz Switch. Dodatek możecie znaleźć w cyfrowym sklepie na danej platformie lub wybrać pozycję Add-Ons w menu głównym gry.
  3. Zakupiony dodatek trzeba dodatkowo zainstalować i w zależności od platformy może to być automatyczne lub wymagać ręcznego pobrania DLC. Upewnijcie się, że gra pokazuje poprawne zainstalowanie dodatku w opcjach zarządzania jej zawartością (przykład dla PS5 na dołączonym obrazku).

Jak dotrzeć do nowego regionu dodatku Pale Reach?

2 - Dredge The Pale Reach: Jak rozpocząć DLC? - Dredge - poradnik do gry
  1. Po uruchomieniu gry Dredge z zakupionym dodatkiem Pale Reach nie otrzymacie żadnego specjalnego komunikatu o nowej zawartości. Musicie jej samodzielnie poszukać na mapie świata.
  2. Po wywołaniu ekranu mapy w południowej części mapy świata pojawi się czerwony okrąg z pytajnikiem - pokazuje go powyższy obrazek i to właśnie tam musicie popłynąć.
  3. Przygodę z DLC możecie rozpocząć w dowolnym momencie podstawowej kampanii. Nie trzeba rozpoczynać zupełnie nowej gry. Możecie wczytać dowolny zapis z wcześniejszych zmagań z główną grą.
3 - Dredge The Pale Reach: Jak rozpocząć DLC? - Dredge - poradnik do gry
4 - Dredge The Pale Reach: Jak rozpocząć DLC? - Dredge - poradnik do gry
  1. W północnej części nowego regionu skutego lodem znajdziecie lokację Bleak Pontoon, przy której można zacumować łódź.
5 - Dredge The Pale Reach: Jak rozpocząć DLC? - Dredge - poradnik do gry
  1. W nowej lokacji porozmawiacie ze znaną już postacią Travelling Merchant. Dzięki zbadaniu Icy Worksite rozpoczniecie pierwszy quest powiązany z dodatkiem Pale Reach - jest to Icebreaker dotyczący zbudowania tytułowego lodołamacza.