Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Genshin Impact - poradnik do gry

Genshin Impact - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Genshin Impact: Ekspedycje Genshin Impact poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Genshin Impact przeczytasz o ekspedycjach, czyli kolejnej mechanice w grze. Dowiesz się czym są ekspedycje, jak je odblokować, oraz kogo najlepiej wysyłać na ekspedycje.

W miarę rozwoju postaci i wątku fabularnego (musisz zdobyć 14 rangę AR), otrzymasz możliwość wysyłania swoich odblokowanych postaci na ekspedycje - Genshin Impact: Ekspedycje - Genshin Impact - poradnik do gry

W miarę rozwoju postaci i wątku fabularnego (musisz zdobyć 14 rangę AR), otrzymasz możliwość wysyłania swoich odblokowanych postaci na ekspedycje. Postacie są wtedy niedostępne do czasu, aż nie skończą zadania. Postacie możesz wysłać na ekspedycje 4, 8, 12, lub 20 godzinną. Im dłuższa ekspedycja, tym lepsze nagrody możesz zdobyć. Wysyłaj na ekspedycje tylko i wyłącznie postacie, których nie używasz, lub mają specjalny profit do danego zadania. Jeśli posiadasz postacie, które chcesz używać, skorzystaj z tej opcji w momencie, w którym na pewno nie będziesz grał w Genshin Impact. Czas nalicza się nawet wtedy, kiedy nie jesteś online. Możesz anulować ekspedycję danej postaci, jednakże wtedy nie otrzymasz za to żadnych nagród, więc dobrze zaplanuj kogo tam wyślesz i na jaki czas. Naraz możesz wysłać tylko dwie postacie.