Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Genshin Impact - poradnik do gry

Genshin Impact - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Genshin Impact: Shrines of Depths Genshin Impact poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Genshin Impact dowiesz się czym są Shrines of Depths, gdzie je znaleźć, jak je otworzyć oraz co otrzymasz za ich otwarcie.

Eksplorując świat gry, na swojej drodze napotkasz duże kapliczki, czasem są to niebieskie kapliczki, innym razem jasnobrązowe - Genshin Impact: Shrines of Depths - Genshin Impact - poradnik do gry

Eksplorując świat gry, na swojej drodze napotkasz duże kapliczki, czasem są to niebieskie kapliczki, innym razem jasnobrązowe. Kolor jest inny w zależności od regionu. Jeśli jest to region odpowiadający żywiołowi Ameno, będą to niebieskie kapliczki, jeśli Geo, jasnobrązowe. Aby otworzyć Shrines of Depths, trzeba posiadać klucz odpowiadający danej kapliczce. Dla Geo, będzie to Liyue Shrine of Depths Key, dla Ameno, Mondstadt Shrine of Depths Key.

Klucze zdobywasz na różne sposoby, jest to chociażby nagroda za wykonanie pewnych zadań lub pokonanie określonych dungeonów - Genshin Impact: Shrines of Depths - Genshin Impact - poradnik do gry

Klucze zdobywasz na różne sposoby, jest to chociażby nagroda za wykonanie pewnych zadań lub pokonanie określonych dungeonów. Jeśli nie wiesz skąd je wziąć, wejdź w opis przedmiotu i kliknij przycisk odpowiadający większej ilości informacji na ten temat. Po otworzeniu Shrines of Depths znajdziesz tam skrzynię. Jeśli chodzi o nagrody za otworzenie, to będzie to na pewno 10x Ameno/Geo Sigil, 40 Primogems, 60 Adventure Rank EXP oraz losowe bronie lub artefakty.