Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Genshin Impact - poradnik do gry

Genshin Impact - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Genshin Impact: Chests - odnawiają się? Genshin Impact poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Genshin Impact dowiesz się o tym, czy Chests mogą ponownie się pojawić w świecie gry, oraz jakie rodzaje Chests są w grze.

Chests w Genshin Impact odgrywają ważną rolę, znajdziesz je tak naprawdę wszędzie, na równinach, na wierzchołku góry, w jaskiniach, a nawet pod wodą - Genshin Impact: Chests - odnawiają się? - Genshin Impact - poradnik do gry

Chests w Genshin Impact odgrywają ważną rolę, znajdziesz je tak naprawdę wszędzie, na równinach, na wierzchołku góry, w jaskiniach, a nawet pod wodą. Chests dają ciekawe nagrody w zależności od ich rzadkości.

Rodzaje Chests

1 - Genshin Impact: Chests - odnawiają się? - Genshin Impact - poradnik do gry
  1. Common - Oferują 0-2 Primogems (jeśli chest jest chroniony znakiem), 20 AR, 3 Sigils (Anemo/Geo), Mora oraz losową ilość broni, artefaktów oraz Character EXP.
  2. Exquisite - Oferują 2-5 Primogems, 20-30 AR, 3-4 Sigils (Anemo/Geo), Mora oraz losową ilość broni, artefaktów oraz Character EXP.
  3. Precious - Oferują 5 Primogems, 30 AR, 4-10 Sigils (Anemo/Geo), Mora oraz losową ilość broni, artefaktów oraz Character EXP.
  4. Luxurious - Oefrują 10-40 Primogems, 30-60 AR, 4-10 Sigils (Anemo/Geo), Mora oraz losową ilość broni, artefaktów oraz Character EXP.

Chests respawn

Jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie, czy Chests się odnawiają, to można odpowiedzieć, że niektóre z nich tak, jednakże nie wszystkie - Genshin Impact: Chests - odnawiają się? - Genshin Impact - poradnik do gry

Jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie, czy Chests się odnawiają, to można odpowiedzieć, że niektóre z nich tak, jednakże nie wszystkie. Na ten moment odnawiają się głównie Common Chests (po 24 godzinach) oraz Exquisite Chests (po dłuższym czasie). Co do przypadków, w których skrzynie się nie odnawiają, to najlepszym przykładem będzie tutaj Shrines of Depths, gdy zostaną raz otwarte, już się nie odnowią. Ponadto, Precious Chests oraz Luxurious Chests nie odnawiają się, przynajmniej na ten moment. Są to zwykle nagrody za ukończenie misji, lub rozwiązania trudnej łamigłówki.