Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Genshin Impact - poradnik do gry

Genshin Impact - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Genshin Impact: Original Resin Genshin Impact poradnik, porady

Na kolejnej stronie poradnika do Genshin Impact dowiesz się czym jest Original Resin, jak je zdobyć, kiedy się odnawia i do czego służy.

Original Resin to materiał, który służy w głównej mierze do zdobycia skarbów - Genshin Impact: Original Resin - Genshin Impact - poradnik do gry

Original Resin to materiał, który służy w głównej mierze do zdobycia skarbów. Skarby te dostępne są w głównej mierze po pokonaniu danego bossa, po otworzeniu Ley Line Outcrops i pokonaniu fali mobów oraz w określonych Dungeonach. 1 Original Resin odnawia się co 8 minut, jednak nie może odnowić się powyżej 120 Original Resin.

Original Resin można również odnowić za pomocą Primogems - Genshin Impact: Original Resin - Genshin Impact - poradnik do gry

Original Resin można również odnowić za pomocą Primogems. Odnowienie 60 Original Resin kosztować będzie 50 Primogems. Jeśli posiadasz w ekwipunku przedmiot Fragile Resin, po użyciu go zdobędziesz również 60 Original Resin. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku odnowienia Original Resin za pomocą Primogems, koszt ten będzie zwiększany. Za drugim i trzecim razem koszt ten wynosić będzie 100 Primogems, za czwartym 150 Primogems, a za piątym i szóstym razem, 200 Primogems. Możesz odnowić Original Resin maksymalnie 6 razy jednego dnia.