Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy można przejść na ciemną stronę Mocy w Jedi Upadły Zakon? Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Star Wars Jedi: Fallen Order odpowiada na dwa dość istotne pytania - czy główny bohater może przejść na ciemną stronę Mocy oraz czy można korzystać z czerwonego miecza świetlnego.

Nie, kampania nie przewiduje przejścia na ciemną stronę Mocy - Czy można przejść na ciemną stronę Mocy w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Nie, kampania nie przewiduje przejścia na ciemną stronę Mocy. W przeciwieństwie np. do obu części Knights of the Old Republic jej przebieg jest bardzo liniowy i na bohatera nie czekają żadne wybory, które mogłyby pomóc w ukształtowaniu jego osobowości.

W trakcie przechodzenia gry pojawią się mimo wszystko sceny ukazujące walkę Cala z pokusą przejścia na ciemną stronę Mocy. Nie ma niestety możliwości wpłynięcia na to czy główny bohater wygra z tą żądzą czy też pozostanie wierny jasnej stronie Mocy.

W grze nie można korzystać z czerwonego miecza świetlnego - Czy można przejść na ciemną stronę Mocy w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

W grze nie można korzystać z czerwonego miecza świetlnego. Wyjątkiem jest pojedyncza scena, w trakcie której Cal będzie dysponował takim mieczem. Niestety nie można go zdobyć nawet po ukończeniu kampanii.

W grze jest dostępnych jest kilka podobnych kolorów miecza świetlnego, m - Czy można przejść na ciemną stronę Mocy w Jedi Upadły Zakon? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

W grze jest dostępnych jest kilka podobnych kolorów miecza świetlnego, m.in. fioletowy oraz fuksji (magenta). Nowe kolory zostaną udostępnione po tym jak główny bohater zbuduje własny miecz w rozdziale 5.