Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Clifford Unger - rozdział 11 | Boss w Death Stranding Death Stranding poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Death Stranding opisaliśmy trzecie i zarazem finałowe starcie z bossem Cliffordem Ungerem, do którego dochodzi w rozdziale 11 gry. Konfrontacja z bossem po raz kolejny ma miejsce na polu bitwy, przy czym tym razem jest to wioska w dżungli z okresu Wojny w Wietnamie.

Analogicznie do rozdziałów 4 i 7, musisz zacząć od zaliczenia przemarszu do miejsca, w którym załączy się filmik przerywnikowy pokazujący Clifforda Ungera wraz z obstawą - Clifford Unger - rozdział 11 | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Analogicznie do rozdziałów 4 i 7, musisz zacząć od zaliczenia przemarszu do miejsca, w którym załączy się filmik przerywnikowy pokazujący Clifforda Ungera wraz z obstawą. Dopiero w tym momencie rozpocznie się nowe "polowanie na Ungera".

Zanim jeszcze zajmiesz się atakowaniem bossa użyj skanera żeby pozbierać jak najwięcej zapasów z okolicy - Clifford Unger - rozdział 11 | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Zanim jeszcze zajmiesz się atakowaniem bossa użyj skanera żeby pozbierać jak najwięcej zapasów z okolicy. Zainteresuj się przede wszystkim workami z krwią, bronią palną i granatami. Warto też podnosić i zakładać fragmenty pancerza po to żeby zmniejszyć otrzymywane przez Sama obrażenia.

Musisz podróżować po dżungli i szukać Ungera - Clifford Unger - rozdział 11 | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Musisz podróżować po dżungli i szukać Ungera. W zlokalizowaniu go będzie pomagała antenka - zwraca się ona zawsze w stronę miejsca, w którym przebywają boss i jego pomocnicy.

Unikalną cechą tej bitwy jest to, że można chować się w wysokiej trawie. Umożliwi ci to omijanie podrzędnych żołnierzy oraz zakradanie się do miejsc, w których będzie przebywał Unger.

Po odnalezieniu przeciwników skupiaj się zawsze na zidentyfikowaniu i atakowaniu Ungera, gdyż dostateczne osłabienie go przepędzi całą grupę - Clifford Unger - rozdział 11 | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Po odnalezieniu przeciwników skupiaj się zawsze na zidentyfikowaniu i atakowaniu Ungera, gdyż dostateczne osłabienie go "przepędzi" całą grupę. Bossa rozpoznasz po linkach wystających z jego pleców.

Unger będzie jeszcze bardziej wytrzymały niż w poprzednich starciach. Licz się z tym, że pojedynczy ostrzał może nie wystarczyć i że może uciec w inne miejsce.

Konfrontacja ta stwarza większe ryzyko odniesienia poważnych obrażeń, ale na szczęście nie musisz polegać wyłącznie na workach z krwią - Clifford Unger - rozdział 11 | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Konfrontacja ta stwarza większe ryzyko odniesienia poważnych obrażeń, ale na szczęście nie musisz polegać wyłącznie na workach z krwią. W okolicy odnajduje się również kryptobioty i możesz chwytać dowolne ich ilości po to żeby odzyskać pełnię sił życiowych.

Po tym jak dostatecznie osłabisz Ungera przemieści się w inne miejsce na mapie i polowanie rozpocznie się od nowa - Clifford Unger - rozdział 11 | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Po tym jak dostatecznie osłabisz Ungera przemieści się w inne miejsce na mapie i polowanie rozpocznie się od nowa. Musisz go w sumie pokonać cztery razy. Odpali to nową cut-scenkę i jedenasty rozdział zakończy się. To była ostatnia walka z Ungerem w grze.