Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Miłosny terapeuta, Wojny terapeutyczne | Zadania poboczne Poradnik South Park: The Fractured But Whole

Miłosny terapeuta

Craig stoi przed kawiarnią, lecz dopiero po postępach w fabule - Miłosny terapeuta, Wojny terapeutyczne | Zadania poboczne - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Craig stoi przed kawiarnią, lecz dopiero po postępach w fabule

Po misji W brzuchu bestii udaj się w pobliże kawiarni Tweeka, gdzie przed wejściem spotkasz Craiga. Będziesz mógł ukończyć misję dopiero, po misji Fiasko w MFC, gdyż musisz posiadać umiejętność Czasopierdu Pauzy. Najpierw pogadaj z Craigiem przed sklepem, potem z Tweekiem na zapleczu. Udaj się do domu Craiga, by zabrać Stripe'a - jego świnkę morską (znajdziesz ją na piętrze, w pokoju chłopca).

By to zrobić, musisz rzucić pierdem w kratkę wentylacji, gdzie zwierz się chowa i następnie szybko użyć Czasopierdu Pauzy, by móc go pochwycić podczas ucieczki do drugiej kratki - Miłosny terapeuta, Wojny terapeutyczne | Zadania poboczne - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

By to zrobić, musisz rzucić pierdem w kratkę wentylacji, gdzie zwierz się chowa i następnie szybko użyć Czasopierdu Pauzy, by móc go pochwycić podczas ucieczki do drugiej kratki. Wróć ze zwierzakiem do Tweeka, potem znów pogadaj z obydwoma chłopcami, by zakończyć tą część zadania.

Wojny terapeutyczne

Po misji Szarada Chaosu oraz ukończonym zadaniu Miłosny terapeuta możesz kontynuować ten wątek. Udaj się do szkoły podstawowej, gdy otrzymasz wiadomość. Tam musisz udać się do sali gimnastycznej na rozmowę i krótką walkę wraz z Craigiem i Tweekiem. Zakończenie tego zadania jest wymagane do zrobienia sobie selfie z rodzicami obu chłopców, odblokowania nowej unikalnej umiejętności obu bohaterów oraz uzyskania kilku silnych artefaktów.