Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Drugie zderzenie wszechświatów | Opis przejścia - Zadania główne Poradnik South Park: The Fractured But Whole

Nagrody: umiejętność eksploracyjne Pierdkour.

Będziesz musiał zmierzyć się z rodziną Kylego w tym zadaniu - Drugie zderzenie wszechświatów | Opis przejścia - Zadania główne - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Będziesz musiał zmierzyć się z rodziną Kylego w tym zadaniu

Zadanie rozpocznie się po misji Sprawa Classi i ulepszeniu DNA i Jimmy'ego.W tym zadaniu musisz udać się do domu Kyle'a (M1,1) i ponownie zmierzyć się z jego kuzynem. Tym razem nie będzie łatwo. Najpierw dostań się do kuzyna poprzez zniszczenie dwóch obiektów odgradzających go od reszty podwórka. Potem zlej go.

To jednak nie wystarczy - prawdziwa zabawa zaczyna się teraz. Pani Broflovski włączy się do gry - musisz wyeliminować ją w pierwszej kolejności, gdyż będzie wykonywała ruch po każdej turze innych bohaterów. Jeśli masz możliwość wykonania ruchu przed kuzynem Kyle'a, twoim głównym priorytetem jest wyeliminowanie go, gdyż w kolejnej swojej turze otrzyma tarczę +100 odporności; opcjonalnie zachowaj do tej pory czasopierd. W połowie walki do walki przeciw tobie stanie także "właściwy Kyle" - nie musisz go jednak atakować. Do ukończenia zadania wymagane jest tylko pokonanie Pani Broflovski i kuzyna Kyle'a.

Możesz teraz w trybie inspekcji analizować żółte wiatraczki i w ten sposób wezwać Kylea - Drugie zderzenie wszechświatów | Opis przejścia - Zadania główne - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Możesz teraz w trybie inspekcji analizować żółte wiatraczki i w ten sposób wezwać Kyle'a

Po walce zdobędziesz nową umiejętność - Pierdkour. W miejscach na mapie, gdzie widoczny jest mały, żółty wiatraczek, możesz przyzwać Kyle'a, by pomógł ci się wzbić w powietrze i dostać na wyższe obszary. Teraz użyj tej umiejętności skanując w pierwszej kolejności ów wiatraczek.

Pogadaj teraz z ciotką, by móc wyjść z domu. Możesz sobie także zrobić selfie z Kylem Schwartz i Panią Broflovski.