Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak to się zaczęło 3, Wojna bohaterów 2 | Solucja South Park Fractured But Whole Poradnik South Park: The Fractured But Whole

Nagroda: trzecia klasa postaci

Po tym jak pomogłeś policji, wróć teraz na wezwanie Szopa do jego kryjówki, by otrzymać trzecią klasę postaci - jedyne co trzymujesz w ten sposób to - podobnie jak wcześniej - możliwość przydzielenia sobie umiejętności do używania w trakcie bitwy z trzeciej dodatkowej klasy.

Zahipnotyzowane pierwszaki mogą stanowić zagrożenie, trzymaj się od nich z daleka - Jak to się zaczęło 3, Wojna bohaterów 2 | Solucja South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Zahipnotyzowane pierwszaki mogą stanowić zagrożenie, trzymaj się od nich z daleka

W dalszej części zadania ponownie zmierzysz się z opozycyjną organizacją dzieciaków, tym razem w ich drużynie spodziewaj się dwóch nowych oponentów. Najbardziej powinieneś obawiać się Timmiego - w jednym ruchu przywoła dzieciaki z placu zabaw, które będą walczyć po jego stronie, losowo rozmieszczone na mapie, które będą zadawać ogromne obrażenia. Walka jednak nie powinna ci sprawić wiele trudności.

Po tej misji musisz jeszcze na chwilę udać się do dyrektora w minibrowarze Crunchy'ego (M2,22). Ustalisz tam dokładniej kolor swojej skóry, pochodzenie oraz przynależność rasową. Nie ma to specjalnego znaczenia, jedynie dotyka małej części dialogów.