Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

SZOPstagram | Opis przejścia - Zadania główne Poradnik South Park: The Fractured But Whole

W pierwszym zadaniu od Cartmana musisz zdobyć cztery selfie z ludźmi z osiedla. Pierwszą osoba jest Pani Farnickle, na którą wpadniesz po wyjściu z mieszkania. Naciśnij guzik (R1/RB), by wykonać selfie. Możesz je robić z dowolną osobą, która w trybie inspekcji posiada nad głową ikonę aparatu. W następnej kolejności przejdź na lewą stronę i pomóż listonoszowi otworzyć skrzynkę na listy (uderz ją), a zrobi z tobą zdjęcie. Teraz sfotografuj się z pozostałymi rówieśnikami na tej ulicy (potrzebujesz jeszcze dwa zdjęcia do ukończenia misji). Po tym zadaniu odblokujesz dostęp do mapy z poziomu telefonu oraz szybkiego podglądu (L1/LB).

Listonosz - pomóż mu otworzyć skrzynkę, a zrobi z tobą zdjęcie. Podobnych sytuacji spotkasz w grze wiele. - SZOPstagram | Opis przejścia - Zadania główne - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Listonosz - pomóż mu otworzyć skrzynkę, a zrobi z tobą zdjęcie. Podobnych sytuacji spotkasz w grze wiele.

Selfie powiązane są z Tytułem "Lider opinii" - wyzwaniami, które nagradzane są za ilość wykonanych czynności. Pierwszy poziom wymaga od ciebie 4 selfie, kolejny 10 itd. Za każdy ukończony poziom otrzymasz przedmioty oraz doświadczenie - robienie selfie z postaciami w grze jest jednym z łatwiejszych wyzwań. Niektóre postaci nie będą jednak chciały robić sobie z tobą zdjęcia, dopóki nie spełnisz określonych wymagań (wykonanie przysługi, posiadanie odpowiedniej ilości zdjęć z innymi bohaterami gry itp.).