Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poziomy trudności w South Park The Fractured But Whole Poradnik South Park: The Fractured But Whole

W grze występują dwa rodzaje poziomów trudności, dotyczący walki oraz drugi dotyczący głównie kwestii materialnych. Poziom trudności walki możesz zmienić w każdej chwili w trakcie gry (gra poinstruuje cię o tym podczas misji Narodziny Przyjaciela Szopa) z poziomu menu. Wpływa on na trudność przeciwników (ilość zdrowia, skomplikowanie ich strategii) i ma jedynie na celu uprzyjemnić grę osobom, które lubią wyzwania - nie otrzymasz żadnych dodatkowych nagród lub większej ilości gotówki po pokonaniu przeciwników na wyższym poziomie trudności.

W tej grze za poziomem trudności idzie również odcień skóry... - Poziomy trudności w South Park The Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
W tej grze za poziomem trudności idzie również odcień skóry...

Ogólny poziom trudności wyznaczasz podczas tworzenia postaci na początku gry. Jest on powiązany z kolorem skóry bohatera. Czym odcień skóry jest ciemniejszy, tym poziom gry staje się trudniejszy. Nie należy również zanadto się nim przejmować - dotyczy on głównie zbieractwa, będziesz znajdował przedmioty i gotówkę w mniejszych ilościach. Jednakże wszystkie przedmioty występujące na stałe w grze (np. artefakty do odnalezienia w świecie gry) pozostaną na tych samych miejscach na każdym poziomie trudności.