Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Komar w opałach | Opis przejścia - Zadania główne w South Park Poradnik South Park: The Fractured But Whole

Nagroda: Komar to twój nowy sojusznik, nowy przeciwnik w świecie gry: Rodzynki.

Udaj się na północ do baru Raisins (M2,19) - Komar w opałach | Opis przejścia - Zadania główne w South Park - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

Udaj się na północ do baru Raisins (M2,19). Aby tam przejść, musisz pokonać alejkę koło poczty (M2,15). W restauracji podążaj za kelnerką do stoliku przy prawej ścianie. Usiądź na wyznaczonym miejscu, po cutscenie rozpocznie się walka.

Dopóki sojusznik jest zauroczony, walczy po stronie przeciwnej. Czas trwania zauroczenia możesz sprawdzić w trybie inspekcji. - Komar w opałach | Opis przejścia - Zadania główne w South Park - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Dopóki sojusznik jest zauroczony, walczy po stronie przeciwnej. Czas trwania zauroczenia możesz sprawdzić w trybie inspekcji.

W trakcie tego starcia Komar przez dwie jego tury pozostaje Zauroczony - walczy po stronie przeciwnika. Staraj się trzymać od niego z daleka, lecz nie atakuj go. Zacznij od pokonania najsłabszych dziewczyn, by nie przeciągnęły na swoją stronę innych bohaterów. Po zakończeniu walki musisz wybrać swój Kryptionit - czyli słabą stronę twojej postaci.