Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kostiumy oraz przepisy - sekrety w South Park Fractured But Whole Poradnik South Park: The Fractured But Whole

Kostiumy, czyli części ubiorów, znajdziesz licznie występujące w grze. Częstym miejscem ich spotkania są szafki i garderoby, czasami są to nagrody. W tym rozdziale zamieszono lokalizację dostępnych kostiumów. Jednakże, nie wszystkie z nich zaliczają się do Tytułu "Kolekcjoner Kostiumów".

Kostiumy zaliczające się do Tytułu:

 1. Królewskie szaty/korona/rękawice, Królewskie Szaty/Rękawice/Kapelusz Wielkiego Czarodzieja, Suknia/Loki/Rękawiczki Księżniczki Kenny (Grand Wizard King's Robes/Hat/Gloves, King Robes/Gloves/Crown, Princess Kenny's Grown/Locks/Gloves) - po ukończeniu prologu znajdziesz je w swojej skrzynce.
 2. Nakrycie głowy z miseczką C (C-Cup Headwear) - dom Stana (M1,2) (wewnątrz szafki w pokoju na piętrze).
 3. Strój/Nakrycie głowy arachniksa (Arachnix Suite/Headwear) - w garażu Craiga (M2,3) znajdziesz przepis na owe kostiumy. Strzel w butlę z gazem kapiszonem, potem rzuć tam pierdem.
Księga potrzebna do odprawienia rytuału - Kostiumy oraz przepisy - sekrety w South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Księga potrzebna do odprawienia rytuału
 1. Tajemny strój (Arcane Suit) - porozmawiaj z Michalem (dom Henerietty (M2,4)). Przynieś mu księgę leżącą koło biurka w pokoju naprzeciwko i zapal kapiszonami pięć świec w pokoju. Strój znajdziesz w skrzyni, która pojawi się pośrodku pokoju.
Tajemna czapa - Kostiumy oraz przepisy - sekrety w South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Tajemna czapa
 1. Tajemna czapa (Arcane Hat) - uderz bałwana stojącego na lewo od szkoły (M2,8) i zabierz jego kapelusz.
 2. Niebiański strój/rękawice (Heavenly Suit/Gloves) - po walce z księżmi w misji Dotyk Wiary.
Aby zebrać te obiekty, przejdź przez otwór koło muszli w męskiej toalecie - Kostiumy oraz przepisy - sekrety w South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Aby zebrać te obiekty, przejdź przez otwór koło muszli w męskiej toalecie
 1. Peruka Yolandy (Yolanda Wig), Suknia Yolandy (Yolanda Dress) - w damskiej toalecie posterunku policji (M2,10) (przejście za ścianką koło muszli w męskiej toalecie).

Od Morgana Freemana w misji Zaklinacz burrito otrzymasz przepisy, z których wykonasz następujące kostiumy:

 1. Hełm/rękawice/strój zagłady (Doom gloves/helmet/suit),
 2. Niezwykle dupne rękawice/kaptur/strój (Amazing Butthole gloves/hood/suit),
 3. Rękawice/hełm/strój cyberwilka (Cyberwolf gloves/helmet/suit),
 4. Hełm/strój wikinga (Norse Helm/Suit).
Zabierz maskę z żółtej torebki na wyższej półce - Kostiumy oraz przepisy - sekrety w South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Zabierz maskę z żółtej torebki na wyższej półce
 1. Maska na bal (Masquarade Mask) - sklep odzieżowy Sloppy 2nds (M18). Weź drabinę i przesuń ją pod napis "Sloppy 2nds" i wejdź do góry by wybrać kostium z żółtej torebki.
 2. Strój/Rękawice/Hełm psychożołnierza (Psy-Ops Suit/Gloves/Helmet) - żółty plecak między teatrem (M1,18) a kawiarnią (M1,17).
 3. Kostium/rękawice/maska naddźwiękowe (Hypersonic Gloves/Headgear/Suit) - odblokuj pierwsze 6 stacji szybkiej podróży, a kostium znajdziesz w swoim pokoju w kufrze z zabawkami.
 4. Blizna prawdziwego bohatera (Valiant Scar) - na lewo od szkoły (M2,8), za dużą przeszkodą do przesunięcia przez Kapitana Cukrzycę, w granatowej torbie.
Przeszkoda przy płocie - Kostiumy oraz przepisy - sekrety w South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Przeszkoda przy płocie
 1. Burzowy strój/rękawice (Tempest Suit/Gloves) - przesuń z pomocą Kapitana Cukrzycy obiekt przy płocie, na lewo od domu Jimmiego (M2,1) i przejdź maksymalnie w lewo do żółtego plecaka.
Musisz dostać się do żółtej skrzyni u góry - Kostiumy oraz przepisy - sekrety w South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Musisz dostać się do żółtej skrzyni u góry
 1. Strój/rękawice supernowej (Supernova suit/gloves) - w garażu bohatera (M1,5) użyj mocy Kapitana Cukrzycy do przewrócenia przeszkody, zwal drabinkę na dół, wyjdź po niej i użyj czasopierdu, by przywrócić ją na poprzednie miejsce i móc wyjść jeszcze wyżej, do żółtej skrzynki.
 2. Strój/Pięści/Twarz kloca (Hulking Fists/Suit/Face) - przewal na bok blaszany obiekt w garażu Cartmana (M1,3) z pomocą Kapitana Cukrzycy, by zebrać komplet stroju. Twarz nie zalicza się do Tytułu.
Samochód na podnośniku - Kostiumy oraz przepisy - sekrety w South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Samochód na podnośniku
 1. Okulary/Strój 4D(4D Suit/Glasses) - w północnej części miasta, na prawo od Minibrowaru Crunchy'ego (M2,22) znajdziesz zepsuty samochód. Obniż podnośnik, podpal butlę z gazem i rzuć w nią pierdem, by zniszczy fragment płotu, za którym znajdziesz skrzynkę kostiumem.
 2. Nakrycie głowy/strój/bransoletki mściciela (Revenge Suit/Wristband/Headwear) - na dachu budynku D-Mobile (M2,16). By się tam dostać musisz użyć Pierdkouru z budynku za pocztą po lewej stronie.
 3. Majestatyczny róg/strój (Majestic Suit/Horn) - zbierz kostium z drzewa na placu zabaw (M1,14) z użyciem Pierdkouru.
Musisz wykonać kilka czynności, by ukończyć tą łamigłówkę - Kostiumy oraz przepisy - sekrety w South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Musisz wykonać kilka czynności, by ukończyć tą łamigłówkę
 1. Hełm/strój patrioty (Patriot Suit/Helmet) - przy Centrum Handlowym (M2,17) musisz wykonać kolejne czynności: z użyciem Szału Cukrzyka przewal toi-toi, potem postaw go na miejsce z użyciem Czasopierdu. Zwal kapiszonem hak dźwigu i wezwij Kyle'a, by użyć Pierdkouru.
 2. Diadem/strój/bransoleta Amazonki(Amazonian Suit/Bracers/Circlet) - z dachu baru Skeetera (M2,25), po zniszczeniu wentylatora fajerwerkami, przeleć z użyciem Pierdkouru na dach sklepu z bronią Jimbo i otwórz znajdującą się tam skrzynkę.
 3. Strój Elektropunkowy (Electropunkt Headwear/gloves/suit) - po misji Miłosny terapeuta.
 4. Strój Turboumysłowy (Turbomind Suit/Wristband/Electrodes) - po pokonaniu szóstoklasistów i zebraniu zawartości niebieskiego plecaka, na prawo od restauracji Buca de Faggoncini (M2,20). Możesz to zrobić dopiero, po odblokowaniu Czasopierdu Pauzy w misji Fiasko w MFC.
 5. Strój Rodzynki (Raisins Outfit) - automatycznie po misji Wesołe kłopoty.
 6. Strój Mądrali (Brainiac Helmet/Suit/Gloves) - otrzymasz je po misji Wojna bohaterów 2.
 7. Garnitur Chaosu (Chaos Suit) - otrzymasz po walce z Buttersem w zadaniu Setki rąk chaosu.
Kostium wędrowca w magazynach - Kostiumy oraz przepisy - sekrety w South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Kostium wędrowca w magazynach
 1. Strój wędrowca (Wasteland Suit/Shades) - niebieska skrzynka w garażu magazynów U-Store-It (M1,21), w pomieszczeniu z laserem.
 2. Diadem Paladyna Buttersa (Paladin Butters' Circlet) - w garażu Buttersa (M1,4), po misji Setki rąk chaosu.
Przepisy na kostiom Tupperwarea - Kostiumy oraz przepisy - sekrety w South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Przepisy na kostiom Tupperware'a
 1. Przepis na Kostium Tupperware'a I (Tupperware MK1 Helmet/Suit recipes) - w szkole podstawowej (M2,8) w szafce zamkniętej na klucz - ten znajdziesz w domu Tokena (M1,19), w jego pokoju.
 2. Strój lazurowy (Azure Suit/Gloves) - w garażu Nichole.
 3. Strój hot bota (Hot Bot Helmet/Suit) - żółta skrzynka na dachu ośrodka kultury (M2,7). Wejście na dach znajduje się w męskiej tolecie.
 4. Kostium Robala (Bug Suit/Mask) - w garażu Clyde'a (M2,4). Klucz do garażu znajdziesz w barze Raisins, w plecaku leżącym w prawym rogu sali.
 5. Kostium Pantery (Panther Suit/Gloves/Panther) - na szczycie zrujnowanego budynku w SoDoSoPa (M1,23).
 6. Kostium zakazanej słodyczy (Dirty Candy Hair) - po zdobyciu 10 poziomu Tytułu Lider opinii.
 7. Maska hokejowa (Defender Mask) - pokój z dowodami na posterunku policji (M2,10).
 8. Strój gwiezdnego dziecka (Starchild Headband/Suit recipe) - za drzwiami na końcu korytarza w domu Kenny'ego (M1,24).
 9. Strój mumii (Mummy Hold/Suit/Wraps) - po misji Cienka biała linia.
 10. Strój Supergupika (Super Guppy Suit/Gloves/Cap/Goggles) - po ukończeniu zadania Sięgnij nieba Bram znajdziesz kostium w walizce w swoim pokoju.
 11. Strój kota, śnieżnej pantery (Feline, Snowcat Costume Set) - po znalezieniu wszystkich kotów w zadaniu Wielkie grube koty Dużego Geja Ala.
Wiatrak znajduje się między fotelami, umożliwi ci dostanie się na piętro oraz na dach - Kostiumy oraz przepisy - sekrety w South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Wiatrak znajduje się między fotelami, umożliwi ci dostanie się na piętro oraz na dach
 1. Strój krzyżowca (Crusader Suit/Cowl) - w kawiarni Tweeka (M1,17). Musisz przejść tam z kina (wiatraczek, który pomoże ci wejść na piętro znajdziesz w środku na fotelu, między śmieciami), przejdź dachem nad kawiarnię, przesuń automat z pomocą Kapitana Cukrzycy i finalnie z Narzędnikiem użyj rury by wydostać żółtą torebkę spod sufitu.
 2. Czapka Mitcha Connera Mitch Connor Hat) - w trakcie zadania Złapać szopa.
 3. Jądrowy strój (Nucleus Suit/Mask) - w następnym korytarz w skrzyni, po spotkaniu Szopa przy komputerze w misji Wielkodupność doktora Mephesto.

Do zakupienia:

 1. Głazowy strój/naramienniki/hełm, Skwarny strój/rękawice/hełm, Maska borsuka, Tajemne rękawice, Neonowe ręce (Badger Mask, Boulder Helmet/Sui/Braclest, Mach 5 Helmet/Suit/Gloves, Smash gloves, Arcane gloves) - sklep Szopa w jego kryjówce.
 2. Rękawice/strój zakazanej słodyczy - przepis do zakupienia w barze Raisins (M2,19).
 3. Strój rekina (Shark Suit), Rekinowy kaptur (Shark Hood), Maska diabła (Devil Mask) - sklep Bebe (M2,6).
 4. Przepis na hełm/strój wiedźmy (Wich Circlet/Suit Recipe) - sklep Bebe (M2,6), musisz wykonać owe przedmioty (a jeśli je dodatkowo założysz zrobi z tobą selfie).
 5. Boomboxowe nakrycie głowy/rękawice/strój (Boombox Suit/gloves/headwear recipes) - w sklepie D-Mobile (M2,16) zakupisz przepisy, przedmioty muszą zostać stworzone.
 6. Strój/Maska Błyskawicy (Lightning Suite/Mask) - sklep Sloppy 2nds (M1,10).
 7. Przepis na Hełm/Rękawice/Strój komputerowca (Netdeck Helmet/Suit/Gloves recipe) - w sklepie fotograficznym Foto Dojo (M1,13) zakupisz przepisy, z których wytworzysz te kostiumy.
 8. Przepis na Czołgowy strój/hełm/rękawice (Tank Gloves/Helmet/Suit) - w sklepie z bronią Jimbo (M2,24).
 9. Przepis na Bransoletki/Opaskę/Strój Scarletty (Scarlette Headband/Suit/Wristbands recipes) - w restauracji City Wok (M2,23).
 10. Ozonowe okulary/rękawice/strój (Ozone Suit/Gloves/Glasses) - w 2nd Sloppy (M1,10) po misji W brzuchu bestii.
 11. Kolczaste nakrycie głowy/strój/rękawice (Spiked Headwear/Gloves/Suit reccipes) - na dachu Freeman's Tacos (M1,11) (wewnątrz skrzyni), w gdzie dostaniesz się z użyciem Pierdkouru.
 12. Rękawice/strój zakazanej słodyczy (Dirty Candy Gloves/Suit recipe) - w barze Raisins (M2,19), po misji W brzuchu bestii.
 13. Stroje magnetyzera, hipnotyzera, żmii (Magneteer Suit/Gloves/Headband, Mesmer Suit/Headwear, Viper Suit/Blades/Hood/Eyes) - w sklepie Freedom Pals w domu Tokena (M1,19).