Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wezwanie wolności, Złapać szopa | Solucja South Park Fractured But Whole Poradnik South Park: The Fractured But Whole

Udaj się do kryjówki Freedom Pals. Od Timmy'ego otrzymasz dostęp do wszystkich klas postaci. Teraz musisz odwiedzić kilka lokacji w odpowiedniej kolejności i porozmawiać z określonymi osobami (z każdą z nich możesz zrobić sobie selfie):

  • Tweek's Coffee;
  • Sklep z broniami Jimbo;
  • Plac zabaw;
  • Ośrodek kultury.
Walka z mieszanymi oponentami - staraj się przyjąć strategię ofensywną - Wezwanie wolności, Złapać szopa | Solucja South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Walka z mieszanymi oponentami - staraj się przyjąć strategię ofensywną

Po odwiedzeniu pierwszej lokacji czeka cię walka z mieszanką dotychczasowych oponentów, po jednym z każdej "rasy". W pierwszej kolejności warto wyeliminować dziewczynę z Raisins, ponieważ może przeciągnąć na swoją stronę jednego z twoich towarzyszy.

W ośrodku kultury czeka cię walka z Szopem (Mitchem Connorem). Nie jest ona trudna, jednak oponent będzie oszukiwał, np. otrzymasz obrażenia od własnego ciosu. Do walki wybierz sojuszników, którzy będą w stanie nadać wrogowi negatywne efekty i modyfikatory - tych się nie pozbędzie tak łatwo. Jeśli masz wysoko rozwinięte obrażenia od odepchnięcia, warto stanąć po lewej i prawej stronie oponenta i "przerzucać" go sobie, by otrzymywał dodatkowe obrażenia. Wskaźnik w dolnej części ekranu zapełnia się i gdy dojdzie do końca przeciwnik przejmie twoją turę.