Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pierdy minionej przyszłości | Solucja South Park Fractured But Whole Poradnik South Park: The Fractured But Whole

Do ostatniego zadania w grze przechodzisz płynnie po ukończeniu walki z Kylem. Udaj się do ratusza, potem do Freeman's Tacos.

Mikołaj i dodatkowy sojusznik powinni poradzić sobie z przeciwnikami po lewej stronie lub przynajmniej odciąć je na razie od pozostałych towarzyszy - Pierdy minionej przyszłości | Solucja South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Mikołaj i dodatkowy sojusznik powinni poradzić sobie z przeciwnikami po lewej stronie lub przynajmniej odciąć je na razie od pozostałych towarzyszy

Czeka cię teraz starcie z świątecznymi zwierzątkami. Najbardziej obawiać się musisz małego niedźwiedzia, który prowadzi atak na dużej powierzchni dodatkowo podpalając twoich sojuszników. Do walki dołącza także Święty Mikołaj, który atakuje pałką kilku oponentów przed sobą. W tej walce koniecznie używaj wszelkich przedmiotów (wezwania sojuszników, leczenie), gdyż jest to jedno z ostatnich starć w grze.

Uważaj na wrogiego Craiga - jego kopie są dużo słabsze, ale skutecznie blokują twoje ruchy - Pierdy minionej przyszłości | Solucja South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Uważaj na wrogiego Craiga - jego kopie są dużo słabsze, ale skutecznie blokują twoje ruchy

Kolejny etap gry może sprawiać trudności na najwyżej poziomie trudności. Musisz walczyć z sobowtórami swojej drużyny (wyposażonymi jednak w inne moce), a przydział pomocników do twojej drużyny jest z góry ustalony. Pamiętaj, że musisz pokonać tylko głównego bohatera w przeciwnej drużynie, by przejść do kolejnego etapu walk. Musisz także pamiętać o tym, jakich ataków używają twoi sojusznicy - najgorsze co możesz zrobić to uniemożliwić wykonanie ruchu towarzyszowi poprzez zablokowanie go.

Ostatnie z tej serii starć uwzględnia wszystkich wrogich bohaterów zjednoczonych. W pierwszej kolejności powinieneś celować we wrogiego Kyle'a - jego atak obszarowy jest bardzo skuteczny. Uważaj także na Buttersa, który posiada umiejętność leczenia. W tej walce ponownie musisz pokonać tylko swojego sobowtóra, a nie wszystkich wrogów.

Czerwona tarcza powoduje, że atakujący lub Szopa otrzymają tyle samo obrażeń, co zadane - Pierdy minionej przyszłości | Solucja South Park Fractured But Whole - South Park: The Fractured But Whole - poradnik do gry
Czerwona tarcza powoduje, że atakujący lub Szopa otrzymają tyle samo obrażeń, co zadane

Ostatnie starcie. Przeciwnikami są Kyle i Szop. W tym starciu będzie dużo oszustw, a oponenci sporadycznie będą atakować także siebie nawzajem. Będą także używać nietypowych ataków, więc nie możesz przewidzieć zawsze ich ruchów. Jeśli któryś z nich wyposażony będzie w czerwoną tarczę, atakujący lub Szop otrzymają takie same obrażenia, jakie otrzymał oponent. W tym etapie skutecznie poradzi sobie Kapitan Cukrzyca z jego atakami, po których sam zdobywa Tarczę.

Po pierwszym pokonaniu wrogów Timmy zarządzi brak oszustw - teraz musisz pokonać oponentów jeszcze raz, lecz na zasadach fair-play. Teraz postaraj się najpierw wyeliminować Kyle'a. Ostatnią rzeczą po walce jaką musisz wykonać przed oficjalnym zakończeniem gry, to pokazać na przemówieniu zdjęcie zrobione Szopowi w trakcie poprzedniego zadania. Po zakończeniu wątku fabularnego możesz swobodnie zwiedzać miasto i wykonywać pozostałe zadania oraz zdobywać osiągniecia.