Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dishonored 2 - poradnik do gry

Dishonored 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Działania specjalne | Misja 7 - Pęknięta tafla rzeczywistości | Dishonored 2 Poradnik Dishonored 2

Poniżej znajdziesz pełną listę działań zawartych w misji siódmej. Zawarto również porady odnośnie ich realizacji.

Działanie #1 - Podstoli

Działanie specjalne polega na przedostaniu się do jadalni w posiadłości Aramisa i będąc w przeszłości oraz ukrywając się pod stołem zabrać klucz główny z ławeczki obok.

Działanie #2 - Scalanie umysłu

Działanie polega na uratowaniu Aramisa Stiltona przed rytuałem i wejrzeniem w pustkę. Żeby to zrobić musisz ogłuszyć Stiltona w przeszłości. Znajduje się on na tylnym dziedzińcu.

Działanie #3 - Wilgotna piwnica

Działanie polega na odnalezieniu runy, która ukryta została w piwnicy. Żeby to zrobić musisz wrzucić koło zaworu do zalanego pomieszczenia w przeszłości i wrócić do teraźniejszości, by zatrzymać przeciek i zebrać runę. Więcej o tym znajdziesz w rozdziale eksploracja posiadłości Stiltona.

Działanie #4 - Zawalony balkon

Działanie polega na zniszczeniu balkonu w przeszłości, w centralnej części posiadłości Aramisa. Więcej o tym znajdziesz w rozdziale eksploracja posiadłości Stiltona.

Działanie #5 - Lepsze dziś

Działanie polega na odwiedzeniu nowego gabinetu Aramisa Stiltona w zmienionej teraźniejszości. Żeby to zrobić musisz ogłuszyć Stiltona w przeszłości.

Działanie #6 - Badacz czasu

Działanie polega na dotarciu do sekretnego pokoju bez używania kombinacji zapisanej w dzienniku Aramisa. Żeby to zrobić musisz albo Stiltona zabić, albo ogłuszyć. W ten sposób teraźniejszość zostanie zmieniona, a ty będziesz mógł udać się w niej do drzwi prowadzących do gabinetu. Zniszcz deskę blokującą dostęp do drzwi i po prostu wejdź do pokoju. Chronotron sam przeniesie cię do przeszłości, a ty zaliczysz działanie specjalne.