Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dishonored 2 - poradnik do gry

Dishonored 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Działania specjalne | Misja 4 - Mechaniczna rezydencja | Dishonored 2 Poradnik Dishonored 2

Poniżej znajdziesz pełną listę działań zawartych w misji czwartej. Zawarto również porady odnośnie ich realizacji.

Działanie #1 - Duch pośród trybów

Działanie pierwsze odnosi się do mechanicznej rezydencji. Żeby je wypełnić musisz dostać się do Kirina Jindosha bez wszczynania jakiegokolwiek alarmu w posiadłości, a tym samym nie alarmując samego Jindosha. Nie możesz w takim razie aktywować żadnej dźwigni przed dostaniem się do laboratorium. Opisane to zostało ze szczegółami w misji Wyeliminuj Kirina Jindosha.

Działanie #2 - Ukryty magazyn

Działanie to polega na odnalezieniu ukrytego magazynu Jindosha w pokojach mieszkalnych. Sprawdź misję Uratuj Antona Sokołowa, by dowiedzieć się więcej.

Działanie #3 - Człowiek z ludu

Działanie to polega na pokonaniu lub ogłuszeniu przywódcy Wyjców - Paola, który wymusza haracz w czarnorynkowym sklepie.

Działanie #4 - Czarnorynkowy włam

Żeby mieć możliwość włamania do sklepu musisz przejść przez budynek krwiogzów nad czarnorynkowym sklepem i dostać się do piwnicy. Znajdziesz tam dwa zbiorniki z tranem, ale do zniszczenia ściany potrzebujesz jeszcze jednego. Znajdziesz go na stacji Aventy.

Działanie #5 - Obrabowano stację Aventa

Żeby wykonać to zadanie musisz albo kupić klucz w czarnorynkowym sklepie, albo go po prostu okraść. Magazyn na stacji Aventa znajduje się na parterze.

Działanie #6 - Idealna absorpcja

Działanie to polega na uwolnieniu Antona Sokołowa nie alarmując, ani nie niszcząc mechanicznego żołnierza, który go pilnuje. Więcej szczegółów znajdziesz w misji pod nazwą Uwolnij Antona Sokołowa.