Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shardlight - poradnik do gry

Shardlight - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zdobądź kartę uprawniającą do wizyty u lekarza | Akt pierwszy | Shardlight poradnik Shardlight

Ostatnia aktualizacja: 18 października 2019

Zdobądź kartę uprawniającą do wizyty u lekarza

Oczywiście udaj się do posiadłości Harrisona (nowa lokacja; w centrum mapy, nieco z lewej). Na miejscu zakradnij się pod dom (z jego lewego boku). Zajrzyj do środka przez któreś z okien po lewej - podsłuchasz rozmowę Harrisona z lekarzem. Zauważ, że doktor przed wyjściem położył na siedzisku stojącym przy nogach łóżka kartę uprawniającą Harrisona do wizyty u lekarza. Wyjdź z widoku na sypialnię i przejdź na front domu, by podsłuchać rozmowę doktora ze służącym.

Ponownie skryj się z boku domu i teraz zajrzyj do środka przez któreś z okien po prawej. Otwórz je i wejdź do kuchni. Skosztuj indyka leżącego na tacy po lewej, po czym zabierz chochlę wiszącą na ścianie między oknami po prawej. (Jeśli chcesz zdobyć osiągnięcie Max Soupa, nabierz chochlą trochę zupy pomidorowej z garnka stojącego na piecyku po lewej, by Amy mogła jej spróbować. Zrób tak pięć razy - za każdym padnie inny komentarz bohaterki).

Otwórz drugie okno (tym razem po lewej) i użyj chochli, by dosięgnąć wiszącego nad tymże oknem dzwonka na służbę - Zdobądź kartę uprawniającą do wizyty u lekarza | Akt pierwszy | Shardlight - Shardlight - poradnik do gry

Otwórz drugie okno (tym razem po lewej) i użyj chochli, by dosięgnąć wiszącego nad tymże oknem dzwonka na służbę. Oknem po prawej opuść kuchnię.

Oczywiście przejdź pod okna po lewej i zajrzyj przez któreś z nich. Odczekaj, aż służący wyjdzie, a Harrison zaśnie. Wtedy otwórz okno, przy którym stoi Amy, i wejdź do sypialni. Skradnij leżącą na siedzisku przy łóżku kartę.

Teraz wybierz się do fabryki Centrex, gdzie wręcz Denby'emu kartę Harrisona, prosząc by ją sfałszował, zmieniając jego nazwisko na nazwisko Amy.