Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shardlight - poradnik do gry

Shardlight - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dostań się do gabinetu lekarza | Akt pierwszy | Shardlight poradnik Shardlight

Ostatnia aktualizacja: 18 października 2019

Dostań się do gabinetu lekarza

Z odpowiednią kartą udaj się do Ministerstwa Zdrowia. Pokaż ją strażnikowi w budce i wejdź do budynku. Po rozmowie z recepcjonistą (w trakcie niej pojawi się możliwość wyboru jednej z trzech opcji - ostatnią jest podanie hasła rebeliantów) zaczep go ponownie i wypytaj o wszystkie nurtujące dziewczynę kwestie.

Jak zasugerował mężczyzna, strój Amy nie jest typowy dla korzystających z usług lekarskich osób. Musisz znaleźć bardziej stosowne ubranie. Podejdź zatem do seledynowego ekranu wiszącego na ścianie (na lewo od recepcjonisty) i poproś o podanie kierunków. Kiedy możliwe opcje pojawią się w dole ekranu, zdecyduj się na gabinet doktora Collinsa oraz (zgodnie ze wskazówką recepcjonisty) szatnię personelu. Gdy nazwy te wyświetlą się na ekranie, zadziała on jak mapa - kliknięcie przeniesie Amy w wybrane miejsce.

Najpierw udaj się do szatni. Z torby stojącej na prawo od wejścia zabierz buty. Za pomocą posiadanej karty otwórz szafki po prawej, w czwartej (tej z plakatem) Amy znajdzie odpowiedni (wyszukany) strój. Przejdź teraz do łazienki (na lewo od szafek), by bohaterka umyła się i przebrała.

Na koniec ze stojącego przy szafkach wózka sprzątaczki (kliknij go, a pojawi się zbliżenie) weź szmatę i butelkę z płynem do mycia podłóg (po kliknięciu go w ekwipunku PPM Amy przeczyta opis na etykiecie, z którego wynika, że nie powinien być przechowywany w temperaturze powyżej 30 stopni Celsjusza) - Dostań się do gabinetu lekarza | Akt pierwszy | Shardlight - Shardlight - poradnik do gry

Na koniec ze stojącego przy szafkach wózka sprzątaczki (kliknij go, a pojawi się zbliżenie) weź szmatę i butelkę z płynem do mycia podłóg (po kliknięciu go w ekwipunku PPM Amy przeczyta opis na etykiecie, z którego wynika, że nie powinien być przechowywany w temperaturze powyżej 30 stopni Celsjusza). Na seledynowym ekranie informatora (po lewej) wybierz gabinet doktora Collinsa.