Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shardlight - poradnik do gry

Shardlight - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wydostań się ze strefy kwarantanny | Akt trzeci | Shardlight poradnik Shardlight

Ostatnia aktualizacja: 18 października 2019

Wydostań się ze strefy kwarantanny

Po "przywitaniu" przez tubylców wejdź do sklepu dla hobbystów (drzwi po prawej, obok płonących ciał). Z półki po prawej (kliknij ją) zabierz potrzebne do naprawy kruków serwomechanizmy. Kiedy pojawi się Gordon, porozmawiaj z nim. Przyjaciel powie Amy, że w opuszczeniu strefy kwarantanny może pomóc jej niejaka Rita, którą znajdzie w starym supermarkecie.

Wyjdź na zewnątrz i maszeruj kawałeczek w prawo, po czym zaraz skieruj się w głąb ulicy prowadzącej do strefy zero. Wejdź do budynku z napisem "Foodarama". Tu przekonasz się, że owa Rita jest kobietą, która chwilę temu odebrała Amy wszystkie jej rzeczy. Zapytaj ją o drogę ucieczki ze strefy kwarantanny, ale Rita wyrzuci Amy za drzwi (w przypadku każdej innej kwestii również).

Wróć do sklepu dla hobbystów (w prawo, a potem w lewo) i porozmawiaj z Gordonem. Mężczyzna zaprowadzi Amy pod wielkie, masywne drzwi w budynku naprzeciwko supermarketu. Niestety - zamknięte.

Ponownie wejdź do supermarketu, a usłyszawszy krzyk, przejdź do następnego pomieszczenia (w prawo) - Wydostań się ze strefy kwarantanny | Akt trzeci | Shardlight - Shardlight - poradnik do gry

Ponownie wejdź do supermarketu, a usłyszawszy krzyk, przejdź do następnego pomieszczenia (w prawo). Zastaniesz tam Ritę wraz z jej rodzeństwem. Okaże się, że jej siostra rodzi. Przekonaj ją, że możesz pomóc. Kiedy dostaniecie wytyczne od doktora, z blatu po prawej weź czajnik. Wróć do wcześniejszego pomieszczenia i z półki sklepowej (kliknij ją) zabierz pojemnik z wodą. Opuść supermarket wyjściem po lewej.

Maszeruj pod sklep dla hobbystów. W ekwipunku przelej wodę z pojemnika do czajnika. Zagrzej ją na ogniu, w którym płoną zwłoki (jeśli wrzucisz do niego odcięte ramię, otrzymasz osiągnięcie Disarmed). Z parującym czajnikiem wróć do supermarketu i oddaj czajnik z wrzątkiem Ricie. Odzyskasz swoją kuszę (wraz z dwiema strzałami).

Przejdź pod budynek naprzeciwko i strzel z kuszy do widocznego nad wielkimi drzwiami przełącznika (po prawej) - Wydostań się ze strefy kwarantanny | Akt trzeci | Shardlight - Shardlight - poradnik do gry

Przejdź pod budynek naprzeciwko i strzel z kuszy do widocznego nad wielkimi drzwiami przełącznika (po prawej). Wejdź do środka.

Tu kuszą (albo odciętą ręką, jeśli ją jeszcze masz) przyciągnij do siebie linę z wisielcem. Kiedy Amy przeleci na niej na drugą stronę, odczep linę od leżącego na podeście wisielca (kliknij ciało). Przyczep ją do strzały kuszy i wystrzel, by zaczepić ją o zsuwnię, na której stoi Gordon. Kiedy mężczyzna przetransportuje się na drugą stronę, otwórz drzwi widoczne na końcu pomostu.

W tunelu metra spróbuj przesunąć wielki odłamek oparty o ścianę po lewej. Następnie poproś o to Gordona. Pogrzeb we wnęce, którą zasłaniał - Amy zdobędzie metalowy pręt. Maszeruj w dół tunelu (w głąb ekranu). Na końcu okaże się, że wyjście z metra jest zawalone gruzem. Potraktuj go dwukrotnie prętem, a Amy i Gordonowi uda się wydostać.