Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shardlight - poradnik do gry

Shardlight - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zdobądź notatnik doktora | Akt trzeci | Shardlight poradnik Shardlight

Ostatnia aktualizacja: 18 października 2019

Zdobądź notatnik doktora

Bohaterowie trafią do znanych już Amy pomieszczeń z manekinami, a następnie do lokum Żniwiarza. Otrzymawszy kolejne wytyczne, wyjdź drzwiami po prawej. Przenieś się do tunelu prowadzącego do reaktora, gdzie porozmawiaj z Danton i Bruce'em - poproś ich o pomoc w realizacji planu Żniwiarza. Następnie udaj się do katedry i pogadaj z Jess na temat odwrócenia przez wyznawców kultu uwagi strażników od poczynań Amy. Ostatecznie wróć do lokum Żniwiarza i sprowadź go do czekających nań wyznawców przed katedrą. Potem wybierz się do mieszkającej w pociągu starej kobiety. Zapytaj ją, czy zna jakieś podziemne przejście do Ministerstwa Energii. Otrzymasz mapę.

Ponownie udaj się do wiodącego do rektora tunelu i przekaż Danton, że wszystko gotowe (Amy dostanie od Brucea dużo strzał) - Zdobądź notatnik doktora | Akt trzeci | Shardlight - Shardlight - poradnik do gry

Ponownie udaj się do wiodącego do rektora tunelu i przekaż Danton, że wszystko gotowe (Amy dostanie od Bruce'a dużo strzał). Kiedy znajdziecie się w tunelu metra, strzel z kuszy do widocznego w suficie przełącznika. Gdy z sufitu opuści się drabina, wespnij się po niej. W ministerstwie wędruj pasażem po lewej do wieży Tiberiusa. Kiedy Danton zacznie walczyć ze strażnikiem przy windzie, strzel do niego z kuszy. Wejdź do windy.

Na miejscu przeszukaj regał z książkami, niestety, nie będzie wśród nich notatnika doktora. Wróć do windy (w prawo). Kiedy ta nieoczekiwanie stanie, metalowym prętem odsuń płytę w suficie, po czym wydostań się tamtędy na zewnątrz.

Gdy Danton zacznie walczyć z dwoma strażnikami, strzel z kuszy w linę przytrzymującą wiszący nad nimi żyrandol - Zdobądź notatnik doktora | Akt trzeci | Shardlight - Shardlight - poradnik do gry

Gdy Danton zacznie walczyć z dwoma strażnikami, strzel z kuszy w linę przytrzymującą wiszący nad nimi żyrandol. Następnie kliknij panel windy, by ją przywołać, i wejdź do środka.

Pod koniec rozmowy Danton z wróżbitą zdecyduj, czy kobieta ma go oszczędzić, czy zabić. W gabinecie Tiberiusa, podczas jego starcia z Danton, możesz wybrać pomiędzy trzema możliwościami: zabiciem Tiberiusa (osiągnięcie Chaos), Danton (osiągnięcie Order) albo obojga (osiągnięcie Free Will). Wpłynie to na zakończenie całej historii.

Za ukończenie gry otrzymasz osiągnięcie The Light Shines On. Za przejście gry z komentarzem twórców (do aktywowania w opcjach przed rozpoczęciem zabawy) otrzymasz osiągnięcie More Than You Ever Wanted To Know.