Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shardlight - poradnik do gry

Shardlight - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przystąp do rebeliantów | Akt pierwszy | Shardlight poradnik Shardlight

Ostatnia aktualizacja: 18 października 2019

Przystąp do rebeliantów

Ponownie udaj się do Ministerstwa Energii, by zobaczyć się z Tiberiusem. Zechce on, żeby Amy została jego szpiegiem (możesz się zgodzić lub nie).

Następnie wróć na targ i skieruj się w zaułek ze stoiskiem Clema. Wejdź do kwatery rebeliantów i powiedz Bruce'owi, że chcesz rozmawiać z Danton. Przekonaj ją, że pragniesz pomóc. Dowiesz się, że Gordon i Gus pracują dla niej.

Po odejściu Danton zagadnij Bruce'a, jeśli chcesz usłyszeć coś więcej o przywódczyni rebeliantów. Możesz również spróbować porozmawiać ze stojącą obok schodów kobietą (osiągnięcie Cat Got Your Tongue?). Opuść kwaterę - jeśli interesuje Cię zdanie Clema na temat Danton i jej ludzi, pogadaj z nim.

Wyjdź z zaułka i zaczep siedzącego przy stoisku po lewej czarnoskórego mężczyznę w chustce na twarzy - Przystąp do rebeliantów | Akt pierwszy | Shardlight - Shardlight - poradnik do gry

Wyjdź z zaułka i zaczep siedzącego przy stoisku po lewej czarnoskórego mężczyznę w chustce na twarzy. To Gordon. Porozmawiaj z nim na wszystkie tematy, okaże się, że potrzebuje maski gazowej dla córki i że ma na zbyciu pistolet. (Od tej pory, jeśli chcesz zdobyć jedno z osiągnięć, musisz każdemu rozmówcy pochwalić się swoim idealnym życiem, czyli podać hasło rebeliantów: "I've got the perfect life").

Następnie maszeruj w prawo i pogadaj z Gusem (stoisko z mięsem na prawo od mężczyzny w cylindrze), któremu również możesz podać hasło. Ten z kolei ma poważne problemy na farmie.