Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shardlight - poradnik do gry

Shardlight - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odnajdź Żniwiarza | Akt drugi | Shardlight poradnik Shardlight

Ostatnia aktualizacja: 18 października 2019

Odnajdź Żniwiarza

Zwróć uwagę na siedzącego na szczycie fontanny kruka (kliknij go) - Amy podniesie wydartą z jakiejś książki stronę, którą ptak upuścił. Przyjrzyj się jej (PPM) w ekwipunku. Wejdź do katedry. Porozmawiaj z Jess, po czym pokaż jej ową kartkę z portretem lady Twiner. Kobieta powie Amy o miejscu, w którym go widziała. Opuść katedrę (głównym wyjściem). Na mapie wybierz sektor 67 (nowa lokacja; u dołu po prawej).

Na miejscu zwróć uwagę na zdezelowany gramofon (rupieć) pośrodku ulicy. W zbliżeniu odłącz od niego ramię. Przejdź w prawo - na ścianie ujrzysz obraz z kartki.

Obadaj go w zbliżeniu, po czym czubkiem szrapnela (przesuwając nim od prawej do lewej z wciśniętym LPM) oderwij kawałek płótna na wysokości oczu - Odnajdź Żniwiarza | Akt drugi | Shardlight - Shardlight - poradnik do gry

Obadaj go w zbliżeniu, po czym czubkiem szrapnela (przesuwając nim od prawej do lewej z wciśniętym LPM) oderwij kawałek płótna na wysokości oczu. Zabierz ukryte za nimi klucz i żeton. Przyjrzyj się żetonowi (PPM w ekwipunku) - Amy stwierdzi, że już gdzieś widziała ten symbol. Opuść sektor 67 (w lewo). Na mapie wybierz tzw. "solne równiny" (u góry po lewej).

Zwróć uwagę na logo linii kolejowej na pociągu (identyczne jak na żetonie). Zabranym ze skrytki w obrazie kluczem otwórz drzwi w lokomotywie. Wejdź do środka i maszeruj w głąb pociągu - do ostatniego wagonu. Tu dobrze przyjrzyj się wiszącej na ścianie po prawej (w głębi wagonu, przy regale) instrukcji. Wróć do lokomotywy.

Odblokowywanie klapy w podłodze

Zainteresuj się panelem kontrolnym (w dole ekranu) - Odnajdź Żniwiarza | Akt drugi | Shardlight - Shardlight - poradnik do gry

Zainteresuj się panelem kontrolnym (w dole ekranu). Zgodnie z obejrzaną w ostatnim wagonie rysunkową instrukcją wciśnij przyciski: drugi, piąty i pierwszy (kolejność na fotce powyżej), po czym suwak po prawej przesuń na sam dół. Amy usłyszy jakiś odgłos.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie