Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shardlight - poradnik do gry

Shardlight - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odnajdź rebeliantów | Akt drugi | Shardlight poradnik Shardlight

Ostatnia aktualizacja: 18 października 2019

Odnajdź rebeliantów

Amy skieruje się do kwatery rebeliantów. Znalazłszy się przy stoisku Clema, sprawdź wazon, o którym przed chwilą wspomniał mężczyzna, a który spadł z blatu i się rozbił (po prawej) - dziewczyna wyjmie z niego notatkę.

Wejdź do kwatery rebeliantów i idź cały czas w prawo, aż natkniesz się na Denby'ego. Chłopak odda Amy kuszę (wraz z dwiema strzałami). Porozmawiaj z nim, a na koniec przekaż mu los loterii. W zamian dostaniesz kłąb ośmiu sznurków. Podnieś też z ziemi pętlę z liny leżącą przy ciele strażnika.

Odczytywanie wiadomości pozostawionej na tablicy

Następnie przyjrzyj się stojącej w pomieszczeniu tablicy. Podpowiedź do tej zagadki stanowi notatka zabrana sprzed stoiska Clema. Za pomocą otrzymanych od Denby'ego sznurków łącz w pary te litery na tablicy, które są wskazane w notatce. Trzeba kliknąć sznurkiem kołek przy jednej z liter danej pary, po czym poprowadzić sznurek (nie wciskając LPM) do kołka przy drugiej literze z danej pary i też go kliknąć. W ten sposób połącz ze sobą: M - H, B - L, E - I, P - A, R - W, S - N, U - V, C - O. Prawidłowo połączone litery ułożą się w napis: MILTON (na fotce poniżej). To wskazówka, by szukać Danton w tunelu prowadzącym do reaktora.

Opuść kwaterę rebeliantów i zaułek - Odnajdź rebeliantów | Akt drugi | Shardlight - Shardlight - poradnik do gry

Opuść kwaterę rebeliantów i zaułek. Na mapie wybierz wejście do reaktora (po lewej). Zejdź do tunelu, gdzie spotkasz Danton i Bruce'a. Porozmawiaj z przywódczynią rebeliantów, a po skończonej konwersacji, zagadnij ją jeszcze dwukrotnie - aż do wyczerpania wszystkich tematów.