Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shardlight - poradnik do gry

Shardlight - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dostań się do centralnego magazynu | Akt pierwszy | Shardlight poradnik Shardlight

Ostatnia aktualizacja: 18 października 2019

Dostań się do centralnego magazynu

W poczekalni weź broszurkę z okrągłego stolika, po czym zastukaj w okienko rejestracji (po lewej). Powiedz, że masz umówioną wizytę u lekarza (Amy otrzyma formularz medyczny), a następnie usiądź w wolnym fotelu przy okienku, by zaczekać na wezwanie.

Kiedy bohaterka wejdzie do pustego gabinetu, zainteresuj się blatem regału usytuowanego na lewo od drzwi. (Jeśli chcesz zdobyć osiągnięcie Sweet Tooth, trzykrotnie poczęstuj się cukierkiem ze stojącego na nim słoja - drugiego od lewej). Sprawdź (PPM) notatnik doktora (po prawej) - dziewczyna znajdzie tam ważną notatkę, którą zapisze na formularzu medycznym (wyjdź ze zbliżenia na blat). Po rozmowie z lekarzem zapukaj w okienko rejestracji, by umówić się na kolejną wizytę (przy okazji podaj rejestratorce hasło rebeliantów).

Odszukiwanie hasła do centralnego magazynu na grafiku lekarza

Rejestratorka podsunie Amy grafik doktora - zanim wybierzesz dzień następnego badania (któryś z wolnych terminów), wykorzystaj zdobytą w gabinecie informację. Treść notatki brzmi: "Hasło na ten tydzień do centralnego magazynu (Central Storage - C.S.) = operacja w przyszłym tygodniu".

Przyjrzyj się więc planowanym na przyszły tydzień zajęciom lekarza (klikaj PPM kolejne opisane kratki w grafiku), a dowiesz się, że ów zabieg chirurgiczny przypada 16 - Dostań się do centralnego magazynu | Akt pierwszy | Shardlight - Shardlight - poradnik do gry

Przyjrzyj się więc planowanym na przyszły tydzień zajęciom lekarza (klikaj PPM kolejne opisane kratki w grafiku), a dowiesz się, że ów zabieg chirurgiczny przypada 16. i został fachowo zapisany jako Medulla Oblongata. Z tą wiedzą możesz już kliknąć dowolną pustą kratkę w grafiku.

Przejdź do ekranu informatora (po prawej) i poproś o podanie kierunków. Wybierz centralny magazyn, a jako hasło: Medulla Oblongata. Za pośrednictwem ekranu przenieś się do magazynu, gdzie z wózka po lewej zwiń nóż do kartonów.

Użyj zabranej z szatni szmaty na czerwonym alarmie na ścianie, a nożem przetnij przewód odchodzący od niego w prawo - Dostań się do centralnego magazynu | Akt pierwszy | Shardlight - Shardlight - poradnik do gry

Użyj zabranej z szatni szmaty na czerwonym alarmie na ścianie, a nożem przetnij przewód odchodzący od niego w prawo. Do wiadra wlej płyn do mycia podłóg (również zwinięty z szatni), po czym wrzuć broszurkę lub formularz medyczny. Postaw wiadro na podłodze pod czujnikiem dymu (użyj go na podłodze lub czujniku) i skorzystaj z pistoletu, by podpalić jego zawartość. Podejdź do terminalu i wybierz na nim opcję awaryjnego otwarcia drzwi (ostatnia). Obejrzyj zapasy szczepionek.