Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO The Hobbit - poradnik do gry

LEGO The Hobbit - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

9. Znajdźki (Sekrety) w LEGO The Hobbit poradnik LEGO The Hobbit

Znajdźki w LEGO The Hobbit dzielą się na kilka różnych kategorii. Część z nich ma jedynie wartość kolekcjonerską, inne z kolei (np. unikalne bronie) mogą być wykorzystywane w trakcie rozgrywki. W dalszej części rozdziału znajduje się zestawienie najważniejszych grup sekretów wraz z wyjaśnieniem okoliczności ich pozyskiwania.

Uwaga - Dokładna lista sekretów wraz z ich lokalizacjami jest w głównym poradniku do LEGO The Hobbit.

Przykładowy minizestaw - 9. Znajdźki (Sekrety) w LEGO The Hobbit - LEGO The Hobbit - poradnik do gry
Przykładowy minizestaw

Zdecydowanie najpopularniejsza kategoria znajdziek to minizestawy. W każdym z rozgrywanych głównych etapów gry do odnalezienia jest ich dziesięć. Z racji tego, że gra ma 16 głównych misji do pozyskania jest w sumie 160 minizestawów. Warto w tym miejscu odnotować, że gra nagradza kompletowanie minizestawów (wszystkich 10 obiektów z danego etapu) przyznawaniem dużych ilości ćwieków (monet).

Uwaga - Dotarcie do zdecydowanej większości minizestawów jest możliwe dopiero po odblokowaniu nowych postaci lub przedmiotów. Na ich poszukiwania najlepiej jest wyruszyć dopiero po zaliczeniu głównej kampanii i dodatkowo ustawić tryb wolnej gry (Free Play).

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie