Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO The Hobbit - poradnik do gry

LEGO The Hobbit - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
LEGO The Hobbit - Bonusowy poziom
LEGO The Hobbit - Bonusowy poziom
Miejsce rozpoczęcia bonusowego poziomu.
Pierwszy ze sposobów na przedostanie się do znacznika bonusowego poziomu to przeprawa przez Leśne Królestwo.
Drugi ze sposobów na przedostanie się do znacznika bonusowego poziomu to wspinaczka na szczyt wieży.
Powiększ mapę

Bonusowy poziom | Podstawy rozgrywki w LEGO The Hobbit poradnik LEGO The Hobbit

Miejsce rozpoczęcia – Miejsce rozpoczęcia bonusowego poziomu.

Wariant 1 - Przeprawa przez Leśne królestwo – Pierwszy ze sposobów na przedostanie się do znacznika bonusowego poziomu to przeprawa przez Leśne Królestwo.

Wariant 2 - Wspinaczka po wieży – Drugi ze sposobów na przedostanie się do znacznika bonusowego poziomu to wspinaczka na szczyt wieży.

Dotarcie do miejsca rozpoczęcia bonusowego poziomu

W LEGO The Hobbit znajduje się jeden bonusowy poziom i jego zaliczenie jest wymagane do ukończenia gry w stu procentach. Dodatkową zachętą do rozegrania bonusowego etapu jest możliwość szybkiego wzbogacenia się.

Uwaga - Bonusowy poziom staje się dostępny DOPIERO po zaliczeniu całego wątku fabularnego gry, czyli szesnastu głównych etapów (ostatni z nich to potyczka ze Smaugiem). Dopiero wtedy pojawi się pokazany na powyższej mapie znacznik misji.

Wejście do Leśnego Królestwa - Bonusowy poziom | Podstawy rozgrywki w LEGO The Hobbit - LEGO The Hobbit - poradnik do gry
Wejście do Leśnego Królestwa

Do miejsca rozpoczęcia bonusowego poziomu prowadzą dwie różne ścieżki. Wybór ścieżki nie odgrywa żadnej roli, bo liczy się jedynie fakt dotarcia do flagi pozwalającej na przystąpienie do opcjonalnej misji. Pierwszy wariant to przeprawa przez Leśne królestwo (Thranduil's Kingdom). W tym przypadku rozpocznij od skorzystania z opcji szybkiej podróży i przenieś się do oznaczonej na powyższej mapie statuy orła, która znajduje się na południe od wejścia do królestwa. Po dotarciu na miejsce skieruj się na północ i przejdź po moście prowadzącym do siedziby Thranduila.

W trakcie przeprawy przez Leśne królestwo musisz kierować się na północny-wschód, przemierzając przy tym dość liniową ścieżkę (najlepiej dodać sobie znacznik bonusowej misji jako cel podróży i podążać szlakiem żółtych ćwieków) - Bonusowy poziom | Podstawy rozgrywki w LEGO The Hobbit - LEGO The Hobbit - poradnik do gry

W trakcie przeprawy przez Leśne królestwo musisz kierować się na północny-wschód, przemierzając przy tym dość liniową ścieżkę (najlepiej dodać sobie znacznik bonusowej misji jako cel podróży i podążać szlakiem żółtych ćwieków). Po drodze wybierz koniecznie prawe schody. Zaprowadzą Cię one do pokazanego na obrazku wyjścia z Leśnego królestwa i od razu znajdziesz się na górskiej ścieżce, dzięki której bezproblemowo osiągniesz cel podróży.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie