Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO The Hobbit - poradnik do gry

LEGO The Hobbit - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Śródziemie - Dotarcie do chatki Bilbo Bagginsa | Opis przejścia poradnik LEGO The Hobbit

Śródziemie: Dotarcie do chatki Bilbo Bagginsa

Po raz pierwszy znajdziesz się teraz w otwartym świecie gry, po którym możesz swobodnie przemieszczać się, wykonując dodatkowe zadania i odnajdując liczne sekrety. Osobiście polecam tego typu atrakcje odłożyć sobie na później, bo na chwilę obecną nie dysponujesz postaciami i przedmiotami niezbędnymi do docierania do wielu lepiej ukrytych skarbów.

Uwaga - Informacje na temat atrakcji czekających na Ciebie w trakcie eksploracji świata gry oraz lokalizacji wszystkich sekretów odnajdziesz w pozostałych rozdziałach tego poradnika.

Miejsce zamieszkania Bilbo Bagginsa - Śródziemie - Dotarcie do chatki Bilbo Bagginsa | Opis przejścia - LEGO The Hobbit - poradnik do gry
Miejsce zamieszkania Bilbo Bagginsa

Radzę zająć się od razu dotarciem do miejsca rozpoczęcia drugiego etapu trybu fabularnego gry. W zależności od preferencji możesz tego dokonać grając jako Frodo (Frodo) lub Sam (Sam). Cel podróży to chatka Bilbo Bagginsa w Shire i w dotarciu do niej pomogą ci szlak błękitnych monet oraz wskazania mapy. Po zbliżeniu się do chatki awansujesz do kolejnego etapu.